Як зменшити якість фотографії.

Буває потрібно перенести з одного комп'ютера на інший велику кількість фотографій. Якщо ці фотографії зроблені в дуже хорошій якості, їх розмір і вага буде дуже великим. Це може привести до деяких незручностей. Наприклад, всі фотографії можуть попросту не поміститися на флешку або диск. Вийти з цієї ситуації просто. Потрібно зменшити якість і розмір фотографій.
Вам знадобиться
  • - фотографії
  • - Microsoft picture manager
Інструкція
1
Способів зменшити якість знімків декілька. Розглянемо найпростіший. Спочатку потрібно перенести все зменшувані фотографії в окрему папку, назвіть її «зменшені копії». Дуже зручно, коли є фотографії середньої якості для завантаження в інтернет і перенесення на флешці на сусідній комп'ютер. Але при цьому повинні бути і знімки оригінальних розмірів, які вам будуть потрібні, якщо ви вирішите надрукувати їх на папері.
2
Тепер відкрийте папку «зменшені копії» і займемося власне зменшенням якості. Клікніть на першу фотографію правою кнопкою миші і виберіть «відкрити за допомогою? Microsoft picture manager ». Ця стандартна вбудована програма і вона є, як правило, на кожному комп'ютері.
3
У верхньому меню натисніть «змінити малюнки». Праворуч від фото з'явиться поле, в якому можна вибрати, що саме ви будете міняти. Виберіть саму нижню рядок «стиснення малюнків».
4
У тому ж правому полі з'являться варіанти стиснення. Найоптимальніший з них - для документів. Якщо ви виберете його, ваша фотографія буде стиснута і вписана в розмір 1024х768 точок. Так само ви побачите трохи нижче попередження про те, що зображення не придатне для друку фотографічної якості. Але цілком підходить для перегляду з друзями на моніторі комп'ютера. Так під рисою вказана вага фотографії до стиснення і після стиснення. Різниця, як бачите, велика. Тисніть «ок».
5
Потім перейдіть до наступної фотографії, натиснувши на стрілочку під знімком. Виконайте все ті ж операції, що і з попереднім фото. І так за кроком крок обробляємо всі фотографії. Коли все буде готово, натисніть «файл - зберегти все». Тепер програму можна закривати. Якість фотографій зменшено.
Зверніть увагу
У цій програмі можна змінювати не тільки якість фотографій. Тут дуже багато цікавих і корисних функцій.