Як налаштувати роутер-маршрутизатор.

Якщо в межах однієї квартири є кілька комп'ютерів або ноутбуків, то користувачі віддають перевагу об'єднувати їх в локальну мережу. Крім того, основною метою створення такої мережі є забезпечення доступу в інтернет зі всього устаткування.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi маршрутизатор.
Інструкція
1
Давайте для початку визначимо тип локальної мережі, яку ви створюватиме. Розраховується все дуже просто. Якщо ви будете підключати тільки стаціонарні комп'ютери, то найрозумніше використовувати дротову мережу. Якщо ж до складу локальної мережі будуть входити і комп'ютери, і ноутбуки або тільки ноутбуки, то створіть бездротову або комбіновану мережу.
2
Залежно від прийнятого вами рішення, придбайте роутер або Wi-Fi маршрутизатор. Як приклад ми розглянемо створення комбінованої мережі з використанням Wi-Fi маршрутизатор а, тому що його настройка включає всі можливі пункти.
3
Придбайте цей пристрій і встановіть його в квартирі. Підключіть до нього всі стаціонарні комп'ютери за допомогою мережевих кабелів. Використовуйте для цього роз'єми Ethernet (LAN) в маршрутизатор е.
4
Підключіть до роз'єму Internet (WAN) кабель з'єднання з інтернетом. Увімкніть один з комп'ютерів, підключених до маршрутизатор у, і запустіть на ньому браузер. Введіть в його адресний рядок IP-адреса Wi-Fi маршрутизатор а. Якщо ви не знаєте його, то вивчіть керівництво користувача.
5
Знайдіть меню Internet Setup Settings (Настройки мережі інтернет) і відкрийте його. Заповніть потрібні поля так, як це рекомендує робити ваш провайдер. Більш детальну інформацію ви можете отримати у спеціалістів технічної служби. Збережіть налаштування. Ви вже створили локальну мережу, і всі комп'ютери, підключені до маршрутизатор у, отримали доступ до інтернету.
6
Тепер займемося налаштуванням бездротової мережі. Відкрийте пункт Wireless Setup Settings (Налаштування Wi-Fi). Введіть SSID (ім'я) і password (пароль). Виберіть типи безпеки і радіосигналу з можливих варіантів. Збережіть зміни і перезавантажте маршрутизатор. Переконайтеся в наявності бездротової точки доступу і підключіть до неї всі ноутбуки.