Як купити річ в інтернет-магазині.

Зайнятим людям найчастіше простіше здійснювати покупки в інтернеті , ніж ходити по торговим центрам. Адже вибирати речі можна в будь-який зручний для покупця час, хоч пізно вночі, та й кур'єри доставлять покупку туди, де її буде зручно забрати - додому, в офіс, до найближчої станції метро. З кожним роком людей, які здійснюють покупки в інтернеті , стає все більше. Якщо ви вирішили до них приєднатися, корисно буде знати кілька правил.
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - MasterCard або Visa;
  • - картка PayPal.
Інструкція
1
Отже, ви натрапили на інтернет-магазин, де продається необхідна річ. Не поспішайте відразу ж робити замовлення. Спершу переконайтеся, що ви маєте справу з чесним продавцем. Почитайте в інтернеті відгуки про сам магазині і про якість наданої їм продукції. Якщо на сайті магазина є форум, або покупці залишили численні відгуки до пропонованих товарів, не варто спокушатися. Нечесний продавець може як видалити негативні відгуки, так і найняти людину, яка буде залишати хвалебні коментарі. Найкраще знайдіть інформацію не незалежні форумах або особистих блогах покупців.
2
Якщо з порядністю у адміністрації магазину все гаразд, можете приступати до шоппінгу. Зареєструйтесь на сайті і активуйте ваш профіль через посилання, яка прийде на ваш і-мейл.
3
Тепер настає найприємніша частина. Вам потрібно вибирати і класти покупки в віртуальну корзину. Для цього на сайті біля зображення товару буде розташована іконка з намальованою на ній продуктової кошиком або кнопка з написом «додати в корзину». Якщо ж ви згодом передумаєте брати якусь річ, ви можете зайти в свою корзину і видалити його.
4
Якщо ви купуєте одяг, не орієнтуйтеся лише на свій звичний розмір, подивіться таблицю відповідності розмірів і параметрів. У різних країн-виробників ці показники можуть різнитися.
5
Після того як ви зробили всі необхідні покупки, уважно вивчіть способи оплати. Більшість російських інтернет-магазинів приймає звичайні картки Visa і MasterCard, а от закордонні магазини воліють карти системи PayPal. Також деякі російські магазини перешлють вам товар з післяплатою, і ви зможете оплатити його, коли прийдете на пошту забирати посилку.
6
Багато інтернет-магазини запропонують вам самостійно вибрати спосіб доставки. Так ви можете прийти в офіс компанії, забрати свою покупку особисто і нічого не заплатити за доставку. Покупку можуть доставити за вказаною вами адресою, причому кур'єр передзвонить і уточнить зручне для вас час. Такий вид доставки коштує найдорожче. Також кур'єр може піднести товар до однієї з центральних станцій метро (така доставка або безкоштовна, або коштує копійки). Зрозуміло, всі ці види доставки доступні тільки для жителів великих міст, в яких є офіси компанії, що володіє інтернет-магазином. Всім іншим покупцям доведеться задовольнятися пересиланням поштою.
Корисна порада
Якщо вам складно розібратися самостійно із замовленням в закордонному інтернет-магазині, зверніться до компанії-посередника, які замовлять товар і перешлють його на вашу адресу. Зазвичай вони беруть 8-10% від вартості речі разом з доставкою.
Придбання товару за кордоном, не виходячи з дому, в даний час стало реальністю. Зарубіжні інтернет-магазини заманюють строкатої продукцією, обіцяючи унікальність і якість. Існує декілька правил для скоєння безпечних покупок в мережі інтернет.
Інструкція
1
У більшості випадків, щоб зробити замовлення в інтернет- магазині, слід зареєструватися на сайті. Як правило, інформація на зарубіжному сайті викладається англійською мовою. Під рукою повинен бути словник. Процедура не займає багато часу, головне, не давайте такої інформації, якою можуть скористатися без вашого відома. Наприклад, не можна ні під яким приводом відправляти пароль від електронного гаманця або ділитися номером кредитної карти.
2
Не поспішайте відразу ж купувати бажаний товар. Ви повинні мати уявлення про те інтернет- магазині, в якому бажаєте зробити замовлення. Перш за все, ознайомтеся з думкою незалежних користувачів. Будьте пильними, перевірте магазин в чорних списках мережі інтернет. Зв'яжіться з менеджером, розпитайте про умови покупки, заручитеся гарантіями. Чим більше деталей ви дізнаєтеся, тим надійніше буде покупка.
3
При покупці в зарубіжному магазині через інтернет звіряйте специфікацію продукту (General specification), обов'язково звертайте увагу на цифри: розмір (size), внутрішні характеристики. Добре, якщо попередньо ви побачите товар в сусідньому супермаркеті, якщо це одяг - приміряйте її, уточніть розмір, якщо техніка - детальніше дізнайтеся специфікацію.
4
Без сумніву, щоб придбати товар потрібно дізнатися вартість (Price). Вчитуватися в умови продажу, в комплект поставки (Pack including), параметри посилки з упаковкою або без (Product Details with-without package). Дивіться чи потрібно платити за поставку. Чи можливо отримати товар без затрат на пересилку (Free shipping). Чи передбачена знижка на замовлення більше однієї речі (Bulk Order Discount).
5
Уточніть, через яку систему магазин приймає гроші (accept payment through), наприклад через PayPal. Дізнайтеся, чи можливо повернути гроші, якщо виявиться, що товар вам відправляти ніхто не збирається. Уважно заповнюйте бланк замовлення. Вказуйте достовірні дані.
Корисна порада
Не має значення, замовляєте ви товар в магазині іншої країни або купуєте на найближчому ринку - будьте уважним.