Як залишитися жити у Франції. чи можна залишитися у франції після університету.

Ми не завжди відчуваємо себе комфортно в тій країні, в якій народилися. У цьому випадку деякі стикаються з неможливістю працевлаштування, депресією, невдалими спробами сформувати сім'ю та іншими проблемами. Виходом з такої ситуації стає еміграція і спроба вибрати в якості постійного місця проживання іншої країни. Це непроста процедура, особливо якщо справа стосується залучає багатьох людей Франції .
Інструкція
1
Проведіть, якщо є така можливість, якийсь час під Франції в якості туриста. Краще якщо ви відмовитеся від турів і зніміть апартаменти. Так ви отримаєте шанс познайомитися з країною зсередини, більше дізнатися про її мешканців і зрозуміти, чи дійсно варто намагатися закріпитися саме тут.
2
Перегляньте відповідні форуми. Зробіть це відразу: на багатьох з них ви можете отримати відповіді на питання, які у вас не виникали, однак знання відповідей на них дуже знадобиться для того, щоб залишитися жити у Франції . Почитайте повідомлення і виберіть район, який найбільше для вас підходить. На перших порах краще звернути увагу на центри, де збирається велика кількість російських емігрантів - так вам буде простіше налагодити побут.
3
Змиріться з тим, що швидко отримати громадянство Франції практично неможливо, - вас чекають довгі роки серйозної роботи, протягом яких вам належить довести, що маєте право стати офіційним громадянином цієї країни. Але щоб це зробити, вам необхідно жити там і працювати. Розірвати це, здавалося б замкнене коло, можна досить простим чином.
4
Оформіть громадянство однієї з країн, які віднедавна входять до складу Європейського союзу (або планують вступ до нього протягом найближчих років). Це такі держави, як Литва, Латвія, Естонія, Словаччина, Польща, Угорщина та ряд інших. Отримання громадянства в цих країнах дає вам право на легальне перебування і можливість працювати на території Франції , так само як і будь-який інший країни Європейського союзу. На оформлення відповідних документів у вас піде всього рік.
5
Отримайте освіту у французькому університеті. Іноземці мають право подати заяву на отримання статусу французького громадянина після п'яти років постійного перебування під Франції , проте цей термін скорочується до двох років для тих, хто закінчив вищий навчальний заклад цієї країни. Якщо ви народилися у франкомовній країні або пройшли службу у французькій армії, то вам також не доведеться чекати п'ять років.
6
Стати співзасновником підприємства на території Франції . Цей шлях чреватий різними складнощами, оскільки буде досить складно довести, що ви приносите прибуток країні, що не порушуєте її законів і є чесним підприємцем. Крім того, ви повинні бути основним засновником, а директором компанії повинен бути француз.
Зверніть увагу
Не варто намагатися залишитися жити у Франції через пошуки чоловіка. Так ви ризикуєте потрапити в непотрібну залежність. Постарайтеся отримати громадянство самостійно.
Корисна порада
Розгляньте можливість інвестування в економіку Франції великої суми (мінімум 1 млн євро). В цьому випадку ви зможете спробувати отримати вид на постійне місце проживання вже через півроку.