Як створити другий локальний диск. Програма для створення локальних дисків.

Існує кілька способів збереження важливих даних у разі відмови операційної системи. Один з них - створення додаткового локального диска для зберігання важливої інформації.
Вам знадобиться
  • Partition Manager, диск Windows Vista або Seven.
Інструкція
1
Є декілька варіантів створення другого локального диска. Вибір залежить від того, яким чином ви плануєте це зробити. Також необхідно враховувати, будете ви встановлювати операційну систему, або така вже є в наявності.
2
Для початку розглянемо ситуацію, в якій вам потрібно встановити операційну систему, попередньо створивши для цього другий розділ на жорсткому диску. Ця операція можлива при установці ОС Windows Vista або Seven.
3
Запустіть програму установки і почніть цей процес. В певний момент на екрані відобразиться вікно, що містить список жорстких дисків. Натисніть кнопку «Налаштування диска». Вкажіть розділ, від якого ви хочете відокремити другий локальний диск. Натисніть кнопку «Видалити».
4
Тепер натисніть кнопку «Створити». Задайте тип файлової системи майбутнього розділу і його розмір. Повторіть цей пункт для створення другого локального диска. Виберіть один з них і встановіть на нього операційну систему.
5
Але нерідко зустрічаються ситуації, коли необхідно створити другий розділ без переустановлення операційної системи. В таких випадках прийнято використовувати спеціальні утиліти. Скачайте програму Partition Manager. Зверніть увагу, що не всі її версії сумісні з 64-бітними системами.
6
Встановіть програму, перезавантажте комп'ютер і запустіть її. Відкрийте меню «Швидке створення розділу». Вкажіть жорсткий диск, з вільного місця якого буде створено новий розділ. Натисніть кнопку «Далі». Виберіть тип файлової системи нового локального диска і задайте розмір для нього. Примітка: т.к. споконвічний-диск не буде відформатований, новий розділ може бути створений тільки з його вільної області.
7
Знайдіть кнопку «Застосувати», розташовану на головній панелі інструментів програми і натисніть її. Процес створення нового розділу може тривати кілька годин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aZHgFUd5g1Q
Для роздільного і безпечного зберігання інформації корисно створити логічний диск (а може бути, і не один) в додатковому розділі фізичного диск а. Імовірність одночасного пошкодження інформації відразу на декількох диск ах дуже низька. На основному диск е розташовується операційна система і додатки, на логічному - резервні копії, документи, музика, фільми, фотографії і т.д. Наявність диск а, що містить резервні копії, дозволяє уникнути багатьох неприємностей. Наприклад, при необхідності форматування одного з диск ов є можливість скопіювати дані з одного диск а на іншій.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з встановленою операційною системою Microsoft Windows XP;
  • Навики роботи з мишею і клавіатурою;
Інструкція
1
Увійдіть в систему з обліковим записом адміністратора або члена групи "Адміністратори".
2
Натисніть «Пуск» -> «Налаштування» -> «Панель управління» -> «Адміністрування» -> «Керування комп'ютером» .Або клацніть правою кнопкою миші по значку «Мій комп'ютер» на робочому столі або в меню « Пуск »і виберіть в меню рядок« Управління »; У лівій частині вікна« Сховище »->« Управління диск ами »Консоль« Управління диск ами »так само можна запустити, ввівши diskmgmt.msc в поле «Виконати ...», меню «Пуск».
3
Щоб зробити логічний диск , клацніть правою кнопкою миші по вільному місцю в додатковому розділі, в якому потрібно його створити. У контекстному меню виберіть пункт «Створити логічний диск ».
4
У наступному вікні виберіть тип створюваного розділу - Основний або Логічний (за замовчуванням обраний Основний розділ), «Далі» .На одному фізичному диск е можна створити кілька розділів, але основних не більше чотирьох . У додатковому розділі можна створити один або декілька логічних диск ів. Основною відрізняється від додаткового тим, що основний розділ може використовуватися для запуску операційної системи, а логічний - ні.
5
Виберіть розмір створюваного розділу (за замовчуванням встановлений максимально можливий розмір).
6
Виберіть букву диск а. Нею може бути будь-яка буква латинського алфавіту, незадіяна ще для позначення іншого диск а чи розділу.
7
Задайте параметри форматування (тип файлової системи (за замовчуванням NTFS), розмір кластера (раджу залишити «За замовчуванням»), мітка тому, чи застосувати швидке форматування і стиснення файлів і папок) завершуючи вибір, натисніть кнопку «Далі» .
8
Перед завершенням роботи «Майстра створення розділів» буде показано вікно що містить зведення обраних нами параметрів. Якщо все відповідає зробленому вибору, натисніть «Готово».
9
Після завершення форматування позначка «Не розподілений» зміниться на «виправити». Можна приступати до роботи.