Як робити інгаляцію з мінералкою.

Вдихання лікарської речовини називається ингаляцией. Мінеральна вода, хоч і не є ліками, відмінно допомагає при кашлі, розріджуючи мокроту і полегшуючи його відходження.
Інструкція
1
Багато хто віддає перевагу ингаляциям саме з мінеральною водою, так як не сприймають лікарські засоби на хімічній основі. Хтось банально має алергію на медикаментозні препарати, а тому змушений використовувати мінералку. У кожному разі, лікарі вважають це засіб досить ефективним і рекомендують проводити інгаляції не тільки в стаціонарі, але і в домашніх умовах.
2
Для проведення інгаляції підійде будь-яка лужна мінеральна вода («Єсентуки», «Нарзан», «Боржомі» та інші). Перед процедурою важливо випустити з води гази, для цього слід перелити її з пляшки в стакан і дати відстоятися кілька годин. Можна періодично помішувати мінералку ложкою, в цьому випадку гази з неї вийдуть набагато швидше.
3
Ви можете проводити інгаляції двома способами: з використанням інгалятора і без него.Інгалятор істотно полегшує проведення процедури, так як при його використанні не потрібно ніяких додаткових приготувань. Досить залити 3-5 мл мінеральної води в резервуар інгалятора і дихати випарами протягом трьох хвилин. Процедура повинна проводитися не рідше трьох разів на день з інтервалом не менше чотирьох годин. До і після інгаляції важливо утриматися від прийому їжі і прогулянок на годину-півтори.
4
При відсутності інгалятора підігрійте мінеральну воду до 40-50 градусів, схилитеся над ємністю і накрийте голову рушником. Це потрібно для того, щоб пара не розсіювався в усі сторони, а потрапляв безпосередньо в легені. При проведенні інгаляції дихайте ротом, тільки так можна добитися ефекту при лікуванні бронхо-легеневих захворювань. Тривалість і частота процедури все та ж: по три хвилини тричі на день.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=T5cN3cVyMEY
Зверніть увагу
При пневмонії і набряку легенів інгаляції протипоказані, тому важливо попередньо проконсультуватися з лікарем і виключити дані захворювання. Також небажано проведення процедури при високій температурі. Важливо спочатку збити жар, і лише потім приступати до інгаляцій.