Як підключити комп'ютери один до одного.

Створення власної домашньої мережі - вельми цікавий процес. Справа в тому, що здійснити навіть найпростіше з'єднання двох комп'ютерів можна кількома різними способами.
Вам знадобиться
  • мережевий кабель, Wi-Fi адаптери.
Інструкція
1
Почнемо, мабуть, з створення примітивного кабельного підключення. В даному випадку вам знадобиться один мережевий кабель формату RJ 45 і по одному вільному мережного адаптера в кожному комп'ютері.
2
З'єднайте між собою мережеві карти комп'ютерів, використовуючи для цього придбаний кабель. Включіть обидва пристрої. В принципі, комп'ютери вже з'єднані між собою. Подальший перебіг подій залежить тільки від початкової мети створення такої мережі. Для початку задайте кожному комп'ютеру свій мережевий адресу.
3
Відкрийте настройки мережевого адаптера. Перейдіть до пункту «Протокол TCP/IPv4». Введіть довільний IP-адресу. Повторіть цю операцію на другом комп'ютері. Для перегляду файлів одного ПК з іншого, натисніть кнопки Win і R і введіть в з'явилося поле \ 16.16.16.1. Ряд цифр - це IP-адреса того комп'ютера, до якого ви підключаєтеся.
4
Якщо ви категорично не бажаєте з'єднувати комп'ютери за допомогою мережевого кабелю, то придбайте два Wi-Fi адаптера. Можна використовувати пристрої, які не підтримують режим SoftAP (можливість створення точки доступу).
5
Підключіть Wi-Fi адаптери до комп'ютерів. Встановіть для них необхідні драйвери і програмне забезпечення. Відкрийте меню «Центр управління мережами і загальним доступом» на будь-якому комп'ютері. Перейдіть до меню «Управління бездротовими мережами». Знайдіть на верхній панелі кнопку «Додати» і натисніть її. Введіть ім'я майбутньої бездротової мережі, тип шифрування даних і пароль для неї.
6
Увімкніть другий комп'ютер і активуйте пошук бездротових мереж. Підключіться до вашої мережі. Проведіть настройки, описані в третьому кроці. Це полегшить обмін інформацією між комп'ютерами.
7
Якщо один з комп'ютерів підключений до інтернету, то відкрийте властивості даного підключення, виберіть вкладку «Доступ» та активуйте загальний доступ для вашої локальної мережі.