Як переконати купити собаку.

Практично кожна дитина рано чи пізно стикається зі складним завданням: як переконати купити цуценя. Це ж питання іноді доводиться вирішувати і в більш старшому віці, умовляючи завести вихованця свого чоловіка (або дружину). Існує кілька основних аргументів, які можуть допомогти вам в процесі переконання.
Інструкція
1
Скористайтеся фактором несподіванки. Цей спосіб для тих, хто впевнений у своїх рідних. Виберіть вихованця і принесіть його несподівано додому: велика ймовірність, що поставлені перед фактом близькі не зможуть протистояти чарам цуценя і незабаром звикнуть до наявності в будинку ще однієї живої істоти. У цього майже безпрограшного методу є кілька суттєвих недоліків. Так, не всі люди проявляють терпимість і можуть просто спробувати позбутися від цуценя, добудувавши його до чужих або навіть повернувши на вулицю (якщо ви підібрали мандрівну собаку ). Крім того, таким чином ви проявите неповагу до членів своєї сім'ї, а це може призвести до непотрібних сварок.
2
Зіграйте на почутті марнославства. Підберіть собаку з хорошим родоводом, зберіть повну інформацію про те, в яких виставках брали участь батьки цуценя і які місця вони при цьому завойовували, з'ясуйте у заводчика всю інформацію про екстер'єрних якостях обраного цуценя. Розповідайте про те, наскільки чудово вивозити своїх вихованців на змагання, які знайомства з іншими людьми вам мають. Згадайте і про грошові призи. Але не забувайте, що в цьому випадку необхідно вибирати цуценя, яке дійсно має шанси стати переможцем.
3
Зверніть увагу близьких на сторожові якості собаки. Вибравши цуценя німецької вівчарки або іншого представника службових порід, познайомте членів з усіма перевагами таких собак. Нагадайте, що вони володіють високим інтелектом, віддані родині. При наявності в сім'ї маленької дитини зверніть увагу на знаменитих няньок - бобтейлов або сенбернарів. Коллі може причарувати любителів активних прогулянок. Скористайтеся своїми знаннями про захоплення батьків або коханої людини і знайдіть цуценя, який міг би їм відповідати. Але цей спосіб небезпечний тим, що цуценя визнає як господаря не вас, а іншого члена сім'ї.
4
Уникайте скандалів і сліз. Це не принесе результату, але тільки сильніше налаштує членів сім'ї проти придбання цуценяти. Ви поставите їх ситуацію постійної напруги, джерелом якого для них буде собака. Якщо ще не з'явився в будинку щеня так негативно вплинув на відносини в будинку, то чого вони можуть почати очікувати від нього в майбутньому?
Корисна порада
Не варто наполягати на покупці собаки, якщо у інших членів сім'ї є об'єктивні причини заперечувати проти цього - наприклад, психологічні травми, нанесені собаками або алергія.
Без домашньої тварини жити не надто весело. Справді, хто встетіть з роботи або навчання так само віддано, як улюблений пес? Хто буде виводити на прогулянки три рази на день і розчулено складати лапки на животі, викликаючи посмішку після важкого дня? Звичайно, собака.
Інструкція
1
Умовити батьків на покупку собаки буває не так-то просто, навіть якщо ви давно вже не дитина. Це в дитинстві можна було засинати і прокидатися з придуманим собачому ім'ям, водити на повідку капелюх і робити дідусеві компліменти в собачому стилі ("Дідусь, у новому пальто ти виглядаєш прямо як коллі!"). У дитинстві можна було "тиснути на жалість", і батьки здавалися ... Зараз ви давно вже не дитина, але собаку вам як і раніше хочеться. Як не дивно, але переконання ("Я буду гуляти з нею вранці, годувати і водити до ветеринара") на батьків діють незалежно від того, скільки вам лет.Попробуйте, раптом вийде?
2
Якщо батьки вже були навчені гірким досвідом, або ж просто особливо вперті, випробуйте спосіб, який працює в 70% випадків - розкажіть, як собака буде прекрасно впливати на них! Наприклад, ви можете сказати про те, що британські вчені довели, що собача шерсть - це прекрасний поглинач пилу. Це жарт, звичайно. Але батьківська зацікавленість - це перший крок до перемоги.
3
Не забувайте постійно говорити про те, що собака покращує сімейний мікроклімат. Адже це правда. А будь-якому батькові хочеться, щоб у родині все було добре.
4
Ви дорослий, і тепер самі можете ставати авторитетом. Ви дійсно можете утримувати собаку, бо заробляєте непогані гроші. Батьки кажуть, що ви працюєте цілодобово, і у вас немає часу? У вас є гроші! Саме тому ви візьмете людину, яка з собакою буде гуляти, і у батьків не буде ніяких проблем.