Як поліпшити вимову англійської.

Фонетика англійської мови являє собою настільки тонке поєднання звуків, що деякі з них вимовляються, на перший погляд, майже однаково. Підступність спілкування англійською полягає в тому, що багато діаметрально протилежні за лексичним значенням слова співзвучні і можуть викликати подив.
Вам знадобиться
  • електронні словники, книги англійською, фільми з англійськими субтитрами
Інструкція
1
Щоб навчитися правильній вимові, якнайбільше читайте і переводите. Тим самим ви на порядок поповните власний словниковий запас англійських слів, а також навчитеся швидше висловлювати власні думки по-англійськи. Під час читання приділяйте увагу не тільки переводу слова, але і його фонетичному звучанню. Ретельно вивчайте транскрипцію, запам'ятовуйте її, повторюйте слова вголос.
2
Починайте кожне заняття англійською з вимови найбільш складних для вас звукових поєднань. Вивчіть кілька скоромовок, в яких зустрічаються ці звуки. Не бійтеся робити багато помилок, бійтеся стверджувати, що ви володієте англійською, вимовляючи sheep замість ship.
3
Дивіться фільми без дубльованого перекладу, можна з англійськими субтитрами. Ця практика допомагає розчути вимова в такому вигляді, в якому кажуть англійці чи американці. Ви будете чути живе спілкування, запам'ятовувати елементарні правила постановки питання, а також навчитеся користуватися скороченнями і засвоїте розмовний стиль.
4
При перекладі, особливо на перших стадіях навчання мови, віддавайте перевагу електронним словникам. В деякі з них крім лексичного значення і транскрипції є можливість прослухати в аудіоформаті звучання того чи іншого слова. Причому не одного разу, а необмежену кількість разів. Після «прослушки», завжди проговорюйте слово вголос.
5
Більше спілкуйтеся і говорите по-англійськи. Якщо ви маєте мету вивчити мову і говорити англійською без акценту, зробіть все можливе, щоб хоча б на якийсь час (кілька тижнів чи місяців) пожити у Великобританії або США. Якщо поки такої можливості немає, запишіться на курси, але тільки на ті, які припускають під час занять спілкування з людиною-носієм мови. Ці способи зроблять ваше вимова близьким до оригіналу.
Зверніть увагу
Для коректного вимови і запам'ятовування слів необхідно вивчити фонетичні символи, за допомогою яких описуються англійські звуки. Необхідність розбору транскрипцій саме в класичному вигляді (ні в якому разі не росіянами буквами!) Випливає з першого пункту. В англійській мові величезну кількість звуків і слів, схожих за звучанням.
Корисна порада
Він буде незамінний як для початківців (які можуть не знати елементарних правил вимови англійських слів або звуків), так і для тих, хто вже володіє достатньою базою знань, але не впевнений у правильності свого Окрім можливості прослухати правильне звучання слова в режимі "он-лайн", у Вас є можливість скачати будь-яке з наявних в базі слів і прослуховувати його доти, поки Ви не запам'ятаєте, як воно вимовляється.