Як увійти в Windows XP з правами адміністратора. Як зайти від імені адміністратора в windows xp.

Деякі операційні системи для проведення певних дій вимагають надання прав адміністратора. Це стосується більшості ОС сімейства Windows і XP в тому числі.
Інструкція
1
Для входу в систему Windows XP з правами адміністратора існує кілька перевірених способів. У рідкісних випадках цю операцію можна здійснити навіть не знаючи паролів до жодного з існуючих користувачів.
2
Для початку розглянемо найпростішу ситуацію. Увімкніть комп'ютер і дочекайтеся завершення завантаження операційної системи. На дисплеї відобразиться список існуючих користувачів. Виберіть того з них, який володіє правами адміністратора і увійдіть в операційну систему, використовуючи дану обліковий запис.
3
Якщо ви вже увійшли в операційну систему, використовуючи інший обліковий запис, то ви все одно маєте можливість запустити програму. Клікніть правою кнопкою миші по файлу, який потрібно відкрити і виберіть пункт «Запуск від імені адміністратора». Перед вами відкриється вікно, що містить два поля. Введіть ім'я облікового запису, що володіє правами адміністратора і пароль для неї. Цей спосіб дозволяє заощадити час, потрібний на перемикання між користувачами.
4
Але іноді виникають ситуації, коли ви не знаєте пароль до облікового запису адміністратора. В даному випадку необхідно здійснити алгоритм простих дій.
5
Перезавантажте комп'ютер і натисніть кнопку F12 при старті його запуску. Перед вами відкриється меню вибору варіантів продовження завантаження. Переведіть курсор на пункт «Безпечний режим Windows» і натисніть клавішу Enter.
6
Дочекайтеся завантаження ОС. Коли на дисплеї з'явиться вікно вибору облікових записів, зверніть увагу на появу нового імені користувача - адміністратор. Найімовірніше, пароль для цього облікового запису не встановлено. Увійдіть в операційну систему, використовуючи цей аккаунт.
7
Відкрийте панель управління і перейдіть в меню «Служба захисту». Створіть новий акаунт з правами адміністратора.
8
Перезавантажте комп'ютер і увійдіть в ОС, використовуючи створену вами обліковий запис.