Як освіжити квартиру.

Якщо ви хочете внести в дизайн вашої квартири щось нове, а на повноцінний ремонт у вас не вистачає ні сил, ні бажання, завжди можна обмежитися дрібним косметичним ремонтом. Він допоможе освіжити квартиру , втамувати вашу пристрасть до змін і не зажадає особливих матеріальних витрат.
Вам знадобиться
  • - меблева поліроль;
  • - клей для шпалерних стиків;
  • - вазелін або машинне масло;
  • - будівельна фарба;
  • - самоклеюча плівка;
  • - квіти;
  • - трафарет.
Інструкція
1
Наведіть квартиру в порядок. Купуйте клей для шпалерних стиків і підклейте відійшли куточки. Невеликі подряпини на меблях легко прибираються меблевої поліролью. Більш помітні подряпини можна прибрати за допомогою крему для взуття відповідного кольору або усунути за допомогою меблевого маркера. Змастіть скрипучі двері вазеліном або машинним маслом. Якщо у вас дерев'яні віконні рами, купіть фарбу і обновіть колір. Тепер ваша квартира виглядає чисто й акуратно, і з нею можна працювати далі.
2
Викиньте скупчилися речі, які давно пора викинути, але ви все ще сподіваєтеся, що вони можуть стати в нагоді, переберіть їх. Безжально прибирайте ті речі, якими ви не користувалися більше трьох років. У вашій квартирі відразу ж стане легше дихати. Якщо речі шкода викидати - роздайте знайомим або через різні інтернет-спільноти «віддам даром».
3
Якщо ви хочете внести свіжий струмінь у вашу квартиру , зверніть увагу на предмети інтер'єру. Змініть картини на стінах, приберіть стоять на полицях сувеніри в шафу, а натомість їх поставте ті, які вже припадали пилом у вашій шафі. Придбайте цікаві кімнатні рослини - красивоцветущие на вікна або велику пальму в напільного діжці. Змініть штори, причому бажано, щоб вони були радикально відрізнялися від попередніх.
4
Якщо у вас є час і ви готові до більш радикальних змін, вам знадобиться банку будівельної фарби і пензель. Сміливо фарбуйте одну із стін. Після того, як фарба висохне, на стіну можна нанести малюнок. Останнім часом в моді ієрогліфи, силуети дерев. Малювати їх можна як будівельної фарбою, так і фарбою в балончиках, якою користуються графітчики. До речі, графіті на стіні теж можна намалювати.
5
Якщо ви давно планували придбати якийсь предмет меблів - саме час це зробити. Якщо ж ні - ви можете декорувати стару шафу або книжкову полицю. Наклейте на шафу самоклеящуюся плівку з цікавим малюнком, використовуючи залишилася фарбу, намалюйте на полиці яскраві смуги. Щоб малюнок був більш акуратним, використовуйте трафарети.