Як знайти кур'єрів. Як знайти роботу кур'єра.

Потреба в низькооплачуваному персоналі присутній завжди. Текучка серед некваліфікованих працівників величезна. Хтось, набравшись досвіду, йде на підвищення. Інший поспішає на пошуки більш грошової спеціальності. Тому оголошеннями про прийом на роботу вантажників, прибиральниць і кур'єрів , рясніють сторінки газет і електронні біржі праці.
Інструкція
1
Кур'єр - посада дуже відповідальна. Тому в людині, що претендує на неї, повинні поєднуватися кілька якостей. По-перше, витривалість. Пройти і проїхати за день десятки кілометрів здатний не кожен. По-друге, сумлінність. Дуже часто кур'єрам дається завдання приїхати в якесь місце до певного часу. Він має з'явитися точно у строк, від цього іноді залежить доля цілої компанії. Третє якість - чесність. Посильні нерідко перевозять гроші та цінності. Спокуси втекти з дорогою посилкою виникати не повинно.
2
Де ж взяти такого диво-людину, та ще з низькою зарплатою? Спочатку пошукайте серед студентів. Молодим людям завжди потрібна підробіток. Але в цьому випадку кур'єр не зможе працювати цілий день, адже потрібно час для відвідування лекцій. До того ж, з відповідальністю у нинішньої молоді справи йдуть не дуже добре. Але це якість можна прищепити, зацікавивши студента подальшим просуванням по службі. Оголошення про прийом на роботу розмістіть у вузах на інформаційних дошках. А також на популярних інтернет - порталах, присвячених пошуку роботи - rabota.ru, job.ru, hh.ru та інших.
3
Якщо потрібно кур'єр, готовий працювати весь день, пошукайте його серед людей старшого покоління. Люди передпенсійного та раннього пенсійного віку ще повні сил, і готові на роз'їзну роботу. При цьому вони не пред'являють завищених вимог до зарплати і дуже відповідальні. Їх можна залучити бонусами - безкоштовним проїздом, компенсацією лікарняного, добровільним медичним страхуванням і т.д. Шукати таких співробітників на кур'єрську посаду найкраще через друковані видання. Це газети і журнали «Робота для вас», «З рук в руки» і т.д.
4
Проводячи співбесіду, обов'язково попереджайте здобувача про умови роботи. Хтось готовий виконувати десять поїздок в день, а комусь багато двох. Ледарів і ледарів потрібно відсіювати відразу. Вибирайте жвавих, рухливих людей, екстравертів по натурі. Призначайте кандидатам випробувальний термін. Якщо людина справляється з роботою, не забувайте похвалити його, а краще заохотити грошима. Тоді кореспонденція та цінні бандеролі будуть доставлені потрібного адресата з рук в руки точно в строк.