Як підключити зовнішній ТБ-тюнер. Як підключити тв-тюнер до телевізора.

Деякі користувачі вважають за краще використовувати комп'ютер для перегляду телеканалів. Можна підключити функцію IP-TV або встановити ТВ- тюнер , що дозволяє підключати до системного блоку телевізійну антену.
Інструкція
1
Все ТВ- тюнер и діляться на дві групи: внутрішні і зовнішні. Внутрішні тюнер и підключаються до слоту PCI, розташованому на материнській платі. Вони зручні в тому випадку, якщо ви плануєте використовувати ТВ- тюнер досить часто. Ще одна їх відмінна особливість - такий тюнер не підходить для ноутбуків.
2
Зовнішні ТВ- тюнер и є універсальним обладнанням. Вони підключаються до порту USB ноутбука або системного блоку. Для їх встановлення не потрібно технічного втручання в структуру системного блоку. У разі необхідності, їх можна відключити і прибрати.
3
Давайте розглянемо приклади підключення та налаштування зовнішнього ТВ- тюнер а. Існують обладнання цієї групи, яке має у комплекті власну антену. Як правило, дане пристосування підходить лише для місць з дуже якісним телевізійним сигналом.
4
Придбайте будь-який вподобаний ТВ- тюнер . Врахуйте, що деякі зовнішні ТВ- тюнер и вимагають підключення до мережі змінного струму. Це може стати вагомою проблемою, якщо ви плануєте підключати його до ноутбука поза приміщеннями. Підключіть його до порту USB системного блоку. Увімкніть комп'ютер. Встановіть програмне забезпечення, яке додається в комплекті з цим обладнанням.
5
Підключіть кімнатну або супутникову антену до спеціального гнізда в ТВ- тюнер е. Відкрийте програму, встановлену раніше. Активуйте пошук каналів. Дочекайтеся завершення цього процесу. Видаліть непотрібні канали або ті, якість передачі сигналу яких вас не влаштовує.
6
Налаштуйте додаткові параметри зображення. Зазвичай це наступне: яскравість, контрастність і колірна гамма. Перевірте працездатність пульта управління тюнер ом (якщо такий є).
7
Збережіть змінені настройки. Збережіть список каналів, який ви склали.