Як підключити локальний диск. на нетбуці непоказивается другий локальний диск.

Бувають ситуації, коли після переустановлення операційної системи зникає один з локальних дисків комп'ютера. Наприклад, вінчестер був поділений на три локальних диска. Два локальних диска відображені в «Мій комп'ютер», а третій відсутня і доступу до нього немає. Найімовірніше стався збій в процесі роботи операційної системи, який потрібно усунути.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
Інструкція
1
Для початку переконайтеся в тому, що локальний диск відображається системою. Для цього натисніть «Пуск», потім - «Усі програми» і перейдіть у вкладку «Стандартні». Зі списку стандартних програм виберіть «Командний рядок» і введіть у ній diskmgmt.msc.
2
З'явиться вікно управління дисками, в якому відображається інформація про всі локальних розділах жорсткого диска. Подивіться, чи є серед них той локальний диск, який не відображається в «Мій комп'ютер». Якщо диск система бачить, то у верхній панелі вікна натисніть лівою кнопкою мишки по рядку «Дія». В меню оберіть команду «Повторити перевірку дисків ». Після проведення цієї операції зайдіть в «Мій комп'ютер» і подивіться, відображаються чи всі локальні диски вінчестера.
3
Якщо у вікні "Керування дисками" немає взагалі ніякої інформації про локальному диску, який потрібно підключити, то після натискання кнопки «Дія» виберіть команду «Оновити». Після цього подивіться, чи був системою виявлений локальний диск.
4
У разі якщо інформація про локальному диску є, але йому не присвоєно ніякого значення, натисніть по ньому правою кнопкою мишки. В меню оберіть «Змінити букву диска або шлях до нього».
5
Якщо локальний диск так і не був підключений, варто перевірити жорсткий диск комп'ютера на наявність помилок. Для цього в командному рядку (як нею скористатися описано вище) введіть команду chkdsk. Система просканує жорсткий диск комп'ютера на наявність помилок.
6
Також відсутність одного з локальних дисків може бути викликане вірусами на комп'ютері. Проскануйте ваш комп'ютер на їх наявність. У профілі «Сканування виберіть» «Глибоке сканування». Як об'єктів сканування виберіть всі локальні диски комп'ютера.
7
Якщо вам так і не вдалося підключити локальний диск, перевстановіть операційну систему. У вікні вибору диска для установки операційної системи повинні відображатися всі локальні диски. Виберіть той, який не відображається і відформатуйте. Далі просто встановіть операційну систему.
Часто користувачеві не вистачає ємності його жорсткого диска для зберігання даних. Вихід з цієї ситуації - покупка додаткового вінчестера. Також новий вінчестер можна використовувати в якості нового локального диска , на якому буде знаходитися операційна система.
Вам знадобиться
  • - дистрибутив операційної системи на диску;
  • - викрутка.
Інструкція
1
Переконайтеся, що потужності вашого блоку живлення вистачить для подальшої роботи ще з одним пристроєм. Вимкніть комп'ютер, відкрутіть болти, що утримують стінки корпусу.
2
Встановіть жорсткий диск так, щоб він потрапляв у радіус дії системи охолодження, оскільки вінчестери мають властивості сильно нагріватися, при цьому піднімаючи загальний показник температури, що негативно позначається на всій роботі комп'ютера.
3
Закріпіть його положення болтами, надійно прикрутивши до корпусу з обох сторін. Підключіть шлейф, що йде від материнської плати і провід від блоку живлення. Переконайтеся при цьому, хто жоден з них не стосується материнської плати або відеокарти, не заважає роботі кулера та іншого наявного в конфігурації обладнання.
4
Закрийте кришку системного блоку, прикрутивши його стінки за допомогою шурупів. Підключіть комп'ютер до джерела живлення, увімкніть його. Спочатку система не буде відображати новий диск в меню «Мій комп'ютер».
5
Відкрийте меню «Пуск» і натисніть у ньому правою кнопкою миші на пункті «Мій комп'ютер». Виберіть пункт «Підключити диск», далі, виконуючи вказівки меню, виконайте форматування, розбивку і мітку тому. Перезавантажте комп'ютер.
6
Для того щоб новий диск зробити локальним, встановіть на нього операційну систему і відформатуйте старий вінчестер. Також можна не виконувати форматування і залишивши на комп'ютері дві операційні системи, при цьому поставивши в Біосе завантаження за замовчуванням з того диска , з операційної системи якого вам краще працювати.
7
Для цього при завантаженні комп'ютера натисніть клавішу Esc, виберіть новий вінчестер в списку обладнання, застосуйте зміни і перезавантажте комп'ютер. Для того, щоб завантажитися з операційної системи іншого диска просто заново поміняйте настройки через той же саме меню.
Зверніть увагу
Будьте уважні, при установці жорсткого диска відключайте комп'ютер від електрики.
Корисна порада
Розбивайте диск на сектори для більш зручної роботи з файлами при перевстановлення системи.