Як зробити шубу. Як зашивати лапи при крої норки.

На відміну від натуральних шуб, речі зі штучного хутра неважко зшити самостійно. Коштують вони недорого, і вам не доведеться носити їх десятиліттями.
Вам знадобиться
  • Штучне хутро, утеплювач, підкладкова тканина з розрахунку на конкретну модель.
  • Нитки: поліестр №60 для підкладки, №40 для хутра.
  • Голки: №70 для підкладки, №90 для хутра.
Інструкція
1
Викрійку акуратно переносимо на хутро. Обов'язково потрібно враховувати напрям ворсу. Викроюйте, залишаючи припуски на шви. Так само викрийте всі деталі з підкладкової тканини і утеплювача.
2
Підкладку потрібно вистьобаний: 1. Розкреслюють деталі крою, які будемо стягують. Зауважте, чим частіше лінії стібки, тим жорсткіше буде готова деталь.2. Сколюємо викроєні деталі підкладки і утеплітеля.3. Сострачіваем крій по контуру, відступивши 0,5 см від краю. Довжина стібка максімальная.4. Акуратно обрізаємо зайвий утеплітель.5. Вистьобувати деталі крою по прокресленим лініях, притримуючи, розтягуючи і, одночасно, просуваючи тканину під лапку.6. Видаляємо булавки.
3
Збираємо підкладку: сточуємо плечові, бічні шви і середній шов рукава. Втачівают рукав в пройму.
4
Збираємо хутро: 1. Сточуємо плечові шви.2. Втачівают рукав в пройму.3. Сточуємо бічний шов верху і, одночасно, середній шов рукава.Скаливая, сметивая і сточуючи шви на деталях з хутра, акуратно вправляти ворс всередину.
5
Далі перевірте відповідність довжини рукава верху і підкладки. Вони повинні бути рівні. Вставляємо підкладку на місце і, перевіряємо, притримуючи або прикріпивши в районі плеча.Соедінім верх з підкладкою. Будьте акуратні і внімательни.1. Підкладку приточують до коміра з іншого сторони.2. Вивертаємо навиворіт і верх, і підкладку. Для того, щоб не перевернути рукава, прикладаємо верх і підкладку плечовими швами і рукавами один до другу.3. Перевіряємо відповідність довжини підкладки і хутряної частини по низу. Сточуємо низ деталей обличчям до ліцу.4. Перевіряємо, щоб довжини всіх швів відповідали: прикладаємо один до одного плечові, бічні, середні шви.5. Обробляємо застібку.
6
Щоб підкладка стала одним цілим з верхом: 1. Зшиваємо між собою припуски на шов коміра верху і підкладки. В ідеалі, як-би «вразутюжку» - розгорнувши, щоб шов був тонше. Тканина товста, зшивайте вручную.2. Зшиваємо припуски на підгин рукава.3. Пришиваємо припуск на шов рукава верху і підкладки в районі плеча. Зручніше це зробити за допомогою стрічки з підкладки довжиною см 5? 6. Теж саме робимо в районі бокового шва.4. Прикріплюємо подгибку низу шубки вручну в районі бічних швов.Мех неможливо вивернути через рукав через товщину. Розпоріть шов між хутром і підкладкою по низу (35 см між бічними швами), виверніть шубу на обличчя, потім витягніть низ через незашітим місце рукава і застрочити его.Теперь прикріплюємо подгибку низу ще й районі середіни.5. Зашийте залишений отвір в рукаві прямо поверху.
Зверніть увагу
Обов'язково промерьте перезняті викрійку по лінії грудей і стегон. Надбавка на свободу облягання повинна бути не менше 18 см по грудях, і 14 - по стегнах. Все залежить від того, наскільки об'ємну одяг ви плануєте носити під шубкою. Довжина шубки не повинна закінчуватися на найширшому місці стегон. Або вище, або ніже.Обратіте увагу, що штучне хутро кроїться в один шар, тому добудуйте деталі викрійки, які даються із згином. В ідеалі, нехай буде стільки деталей викрійок, скільки потрібно: 2 деталі полички, 2 рукава, 2 деталі капюшона. Так зручніше робити розкладку на тканині, щоб врахувати всі прибавки і пріпускі.Обратіте увагу на напрямку ворсу. Якщо ворс направлений в одну сторону, значить, всі деталі повинні розкладатися в одну сторону. Розгляньте хутро з різних сторін - напрям ворсу може бути неявним.Кроіть краще лезом.
Корисна порада
Ставним дівчатам краще вибрати коротковорсовий мех.Начінающім краще взяти будь-яку відповідну готову викрійку верхнього одягу. Вибирайте просту модель з мінімумом деталей. Все одно їх на хутрі не видно, а шити набагато складніше. Вибирайте викрійку попроще - без виточок на грудях і на талії. Тим більше, що зараз в моді пояса.Сделайте розкладку до покупки хутра, щоб розрахувати витрата. Враховуйте, якщо є, подборта, подгибку низу і рукава, кишені, манжети і капюшон.