Як почати прикорм в 6 місяців.

Особливих проблем з тим, як почати прикорм в 6 місяців, немає. До цього віку дитина починає проявляти інтерес до інших форм їжі, які він бачить на столі батьків. Щоб познайомити малюка з новими продуктами, потрібно лише визначитися з лінією прикорм а, яку можна почати з овочів, каш або фруктів.
Вам знадобиться
  • - овочеве або фруктове пюре;
  • - інстантні каші.
Інструкція
1
Термін введення прикорм а в чому залежить від тієї схеми годування, якої дотримується мама. Для малюків, які перебувають на штучному вигодовуванні, це знайомство починається трохи раніше. Однак прикорм з 6 місяців неминучий при будь-якій системі вигодовування.
2
Не так давно педіатри пропагували в якості першого продукту для дітей сік, але сьогодні багато хто вважає, що це дуже концентрований продукт для формується травної системи. Тому краще починати прикорм в 6 місяців з більш щадних продуктів, як то овочі, фрукти або крупи.
3
Рекомендація почати прикорм з овочів має своє пояснення. У порівнянні з грудним молоком або сумішшю будь-який новий продукт має свій особливий смак. При цьому овочі є набагато більш нейтральними і не обтяженими зайвими цукрами, присутніми в будь-яких фруктах. Простіше кажучи, після того, як дитина дізнається смак солодкого банана, переконати його в користі цвітної капусти буде не надто просто
4
Вводять прикорм з мінімальних доз, що не важливо, чи буде це каша, овочеве або фруктове пюре. Під час ранкового годування малюкові пропонується новий продукт в кількості не більше чайної ложки. За день мама має можливість спостерігати як шкірні реакції дитини, так і стілець, що реагує на введення нового продукту. Якщо відмінних від звичного стану дитини реакцій не послідувало, то доза нового продукту збільшується поступово, аж до норми, відповідної віку дитини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=af_cmIkucF8
Зверніть увагу
Каша - це ідеальний варіант для дітей, недостатньо набирають вагу. Як правило, особливих проблем з введенням каш не виникає, тому що їх однорідна консистенція і новий смак подобаються дітям.
Корисна порада
Найбільш гіпоалергенними вважаються такі овочі та фрукти, як кабачки, цвітна капуста, яблука і груші. Аналогічними властивостями володіють гречана і рисова каші.