Як знебарвити волосся на ногах. Знебарвлення волосся на ногах.

Так склалося, що жіноче тіло здається більш гарним, якщо воно звільнене від зайвого волосся. Волосся на тілі брутальні і не додають слабкій статі ні краси, ні жіночності. Тому жінки протягом усієї історії намагалися позбутися волосся на тілі і особливо на ногах, піддаючи себе часом болючим процедурам. Є ще один варіант вирішити проблему небажаного волосся - це знебарвити їх.
Вам знадобиться
  • - перекис водню;
  • - нашатирний спирт;
  • - вазелін;
  • - ланолін;
  • - антифебрин;
  • - відвар ромашки;
  • - фарба для волосся;
  • - зволожуючий крем.
Інструкція
1
Давній і ефективний спосіб освітлити волосся на ногах - це використовувати перекис водню. Потрібно кілька разів протягом дня змастити ноги п'ятипроцентним розчином перекису з доданим нашатирним спиртом. Тримайте склад на ногах хвилин двадцять, потім змийте. Поступово волосся посветлеют і стануть майже непомітні. Ви можете відчувати печіння під час освітлення. Не використовуйте цей метод, якщо у вас алергія на перекис.
2
Можна зробити інакше. Змішайте з водою перекис водню з розрахунку один до п'яти, намочіть в розчині тканину і прикладіть до ніг на годину-дві. Робіть так протягом декількох днів до появи потрібного результату.
3
Можете приготувати осветляющую мазь. Купіть в аптеці вазелін, ланолін, перекис водню, антифебрин і змішайте. Регулярно змащуйте отриманої маззю ноги, і волосся на ногах не тільки втратять колір, а й стануть тонше і більш крихкими.
4
Відвар ромашки, яким обполіскують світле волосся для того, щоб натуральний колір волосся став ще світлішим, може освітлити і волосся на ногах. Тільки цей спосіб підходить не всім, а тільки тим, у кого достатньо світле волосся, так як відвар ромашки - натуральний барвник і не має того ефекту, яким володіють хімічні засоби. Потрібно просто кілька разів протягом дня змочувати їх на ногах відваром (за допомогою вимоченої в ньому тканини або ватного диска) і дати висохнути. Відвар повинен бути міцним. Це найбільш нешкідливий, але і менш ефективний спосіб.
5
Можна використовувати звичайну фарбу для волосся. Вибирайте ту, що освітлює на кілька тонів, дотримуючись інструкції, приготуйте склад і нанесіть на півгодини. Цей спосіб має один нюанс. Так як в даному випадку відбувається фарбування волосся, а не знебарвлення, то часом результат може бути несподіваним. Якщо у вас, наприклад, дуже темне волосся, то вони можуть пожовтіти.
6
У продажу є і спеціальні засоби для освітлення волосся на ногах. До їх складу входить також зволожуючий крем і кондиціонер для шкіри.
Корисна порада
Після будь-якого знебарвлення волосся потрібно змивати осветляющее засіб теплою мильною водою, а потім споліскувати чистою. Після цієї процедури намажте ноги зволожуючим кремом для ніг, щоб шкіра не стала сухою.