Як зміцнити зв'язки коліна. суботні кисіль корисний для зв'язок коліна.

Стан в'язок має величезне значення для здоров'я організму. Вікові зміни суглобово-зв'язкового апарату призводять до травм зв'язок, і не тільки зв'язок, але і суглобів, що найчастіше означає втрату функцій ніг або рук надалі. Щоб цього не проізашло, необхідно зміцнювати зв'язки . Робиться це за допомогою спеціальних фізичних вправ і застосуванням засобів народної медицини.
Вам знадобиться
  • - желатин;
  • - мед;
  • - бджолиний підмор;
  • - сабельник;
  • - калган.
Інструкція
1
Для зміцнення зв'язок корисні желатинові компреси. Візьміть 10 грам желатину, залийте 50 мл теплої води, поставте в тепле місце для набухання і розчинення кристалів желатину у воді. Через 1-2 години нанесіть на шматок лляної тканини набряклий желатин і прикладіть до коліну, зверху закрийте шматком поліетилену і зафіксуйте компрес пов'язкою. Процедуру виконуйте на ніч, якщо є можливість, то можна залишати пов'язку і на більш тривалий час. Курс лікування - місяць.
2
Одночасно з компресами приймайте желатин і всередину: у вигляді желе з ягодами агрусу або соком калини, які містять велику кількість пектину. Це посилить вплив желатину на зв'язки.
3
Компреси з мертвих бджіл з медом також добре зміцнюють зв'язки, внаслідок великої кількості хітину і хондроитина, що міститься в бджолах. Нанесіть на коліна тонким шаром мед, на мед зверху покладіть порошок із сушених і мелкоизмельченного бджіл. Зверху накрийте компресійної папером, зафіксуйте пов'язкою і залиште на ніч. Курс лікування - місяць.
4
Одночасно приймайте всередину настоянку на підмор. Стакан мертвих бджіл залийте півлітра горілки і настоюйте протягом місяця. Потім процідіть і відіжміть сировину. Пийте по столовій ложці три рази на день перед їжею, поки не скінчиться склад.
5
Біологічно-активні речовини, що містяться в шабельника і калгані, стимулюють вироблення колагену організмом. Візьміть 200 грам сухих кореневищ шабельника і 100 грам коренів калгану, подрібніть їх в порошок і залийте 3 літрами самогону чи горілки. Наполягайте, постійно розмішуючи, протягом 3 тижнів. Потім процідіть і пийте по 1 столовій ложці три рази на день. Одночасно натирайте коліна цим складом 1-2 рази на день для посилення ефекту. Під час лікування слід виключити солоні, гострі, жирні продукти, свіже молоко, не зловживати спиртним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zj38-r5DQ3s
Корисна порада
Для зміцнення зв'язок корисно частіше вживати холодець з яловичих та курячих ніг, міцний відвар лососевих риб, коропа, сазана, окуня.Очень корисні фізичні вправи: «велосипед», присідання і напівприсідання. Ефективно зміцнює зв'язки колін вправу, коли людина стоїть напівприсівши від 20 секунд до 2 мінут.Профілактіка вікових змін сполучних тканин, з яких складаються сухожилля і зв'язки - це гарантія красивою і легкої ходи, навіть в зрілому віці.