Як стимулювати співробітників. Як навчитися керувати.

Якщо у вас є в підпорядкуванні співробітники, то ви напевно знаєте, що для отримання хороших результатів їх необхідно стимулювати. І не важливо, яким методом. Головне те, що в підсумку ви отримаєте швидко і якісно зроблену роботу.
Інструкція
1
Звичайно, найдієвіші стимули - це батіг і пряник, тобто заохочення покарання. Спочатку створіть систему штрафів. Продумайте все посадові обов'язки співробітників і виявите основні. Наприклад, менеджер з продажу повинен здійснювати велику кількість холодних дзвінків. Прорахуйте, скільки саме можна зробити в день. І за меншу кількість карайте матеріально. Зробіть кілька пунктів зі штрафами.
2
Вкажіть, за які порушення можуть йти більш серйозні покарання. Наприклад, занесення в трудову книжку або звільнення. Ознайомте співробітників з цим документом. Краще це зробити під розпис.
3
Через деякий час затвердите премії за якісно виконану роботу. Наприклад, якщо співробітник перевиконав план або домігся укладення великої угоди. Ознайомте їх і з цим документом.
4
Зробіть невелику дошку, на які вішайте фотографії людей, які отримали штрафи і премії. Так людина отримає додатковий стимул. Зробіть невеликі грамоти, які вручатимуться кращим співробітникам за підсумками, наприклад, півроку або року.
5
Коли людині комфортно працювати, він працює більш результативно. Не забувайте забезпечувати ваш колектив усім необхідним для роботи. Хоч зрідка додавайте в умови роботи щось нове, хоч і необов'язкове. Почніть з самого елементарного - купите дорожчі ручки, поставте на підвіконня квіти, створіть кімнату відпочинку або кухню.
6
Добре стимулює до роботи і доброзичлива обстановка усередині колективу. Контролюйте співробітників, щоб не виникало сварок і пліток. Регулярно влаштовуйте корпоративний відпочинок і різні свята всередині колективу.
7
Мотивація для керівного складу - збільшення повноважень, рішення цікавих завдань, зниження контролю. Дізнайтеся, що для ваших підлеглих більш цінно і стимулюйте їх саме цим. Спробуйте на практиці всі варіанти, чергуючи їх.
Зверніть увагу
Метод батога і пряника може подіяти не на всіх людей. Хтось краще працює, побоюючись штрафів, а хтось після похвали. Вивчіть характер співробітників і використовуйте той метод, який дає більше результату.
Корисна порада
Список штрафів не повинен бути дуже великим. Інакше співробітники можуть звільнитися з побоювання бути оштрафованими.