Як відбілити зуби без шкоди. відбілювання зубів без шкоди для емалі.

Чудова білосніжна посмішка - гордість щасливих володарів і мрія багатьох людей! Природа далеко не всіх так нагородила, а куріння і щоденне вживання кави і чаю псують і без того не ідеальний колір емалі. Як же відбілити зуби без шкоди і максимально ефективно?
Інструкція
1
Професійне відбілювання зубів проводять в стоматологічних клініках. Існує декілька видів такого відбілювання. Для звичайного хімічного відбілювання застосовується 35% -ная перекис карбаміду, хлориди, а також сечовина і перекис водню. Після того, як розчин завдано на зуби, потрібно деякий час почекати нерухомо, а потім ви отримаєте сяючу посмішку, яка буде вас радувати рік-півтора.
2
Лазерне відбілювання - ефективний і дбайливий спосіб. Склад, що наноситься на зуби, заснований на перекису водню. Він активується за допомогою променя вуглекислотного лазера, який за короткий час висвітлює зуб за зубом, відбілюючи емаль. Завдяки такому способу вдається уникнути нанесення шкоди зубам і забезпечити чудовий зовнішній вигляд всього за один сеанс. Лазерне випромінювання саме по собі має бактерицидну властивість і надає профілактичну дію на зуби, захищаючи їх від карієсу.
3
Фотовідбілювання засноване на відбілюючим дії кисню. На початку ясна покриваються захисною плівкою, потім на зуби наноситься спеціальний професійний гель і виробляється вплив ультрафіолетовим випромінюванням. Під дією світла виділяється кисень, який відбілює зуби на 2-4 тони. Процедура проводиться декілька разів, завдяки чому зуби освітлюються на 10-12 тонів. Перевага методу полягає в тому, що активний кисень не заподіює шкоди емалі, так як надає дію тільки на пігмент. По закінченню процедури, зуби покриваються аморфним фосфатом кальцію, який відразу застигає, заповнюючи всі тріщини на зубах. За своїм складом ідентичний зубної емалі.
4
Поліпшити колір емалі можна і в домашніх умовах. Для цього потрібно користуватися спеціальними отбеливающими зубними пастами, також існують капи з відбілюючим засобом, які необхідно носити щодня від 2-х до 7 годин.
Корисна порада
Але варто відзначити, що самостійне відбілювання зубів будинку значно поступається по ефективності професійним методикам, проведеним в стоматологічних клініках.