Як відредагувати тему.

Коли ви обираєте тему для оформлення робочого столу, зовсім необов'язково залишати всі компоненти даної теми без зміни. Можна поміняти те, що вам не подобається в ній, і залишити те, що сподобалося. Таким чином, можна підібрати максимально потрібний вам інтерфейс використання операційної системи. Тим більше що цей процес швидкий і цікавий.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows, програма TuneUp Utilities
Інструкція
1
Для редагування теми дуже добре підійде програма TuneUp Utilities. Скачайте цей додаток і встановіть на комп'ютер. Після установки може знадобитися перезавантаження. Відкрийте програму і дочекайтеся закінчення процесу сканування. Після цього в діалоговому вікні з'явиться запит на виправлення помилок. Натисніть "Виправити".
2
Тепер ви перебуваєте в головному меню програми. Виберіть пункт «Налаштування Windows», а в ньому - рядок "Персоналізація Windows». У нижньому вікні клікніть по рядку «Візуальний стиль». З'явиться список можливих візуальних стилів. Перегляньте їх і виберіть потрібний. Якщо з візуальних стилів вам нічого не підійшло або є тільки один, поточний візуальний стиль, то клацніть по рядку «Додати». Тепер якщо у вас є збережені на комп'ютері файли з візуальними стилями, можете їх додати. Якщо ні, натисніть по рядку «Скачати з інтернету».
3
Також можна поміняти вид значків. Для цього клацніть по рядку «Вид значків» і через рядок «Інтервал значків» отредактіровате їх розмір і вид.
4
Якщо потрібно редагувати системні значки, натисніть по вкладці «Системні елементи». Тепер зі списку вибираєте потрібний значок і в верхньому вікні програми натискаєте на команду «Замінити значок». Ви можете відредагувати або створити власний пакет значків. Для цього знизу того ж вікна натисніть по рядку «Пакети значків». Потім виберіть пункт «Створить новий пакет». Далі за допомогою підказок майстра створіть пакет значків по своєму смаку.
5
Якщо хочете змінити вид інтерфейсу при вході в систему, натисніть по рядку «Екран входу в систему». Якщо ви натиснете по рядку «Створити», з'явиться редактор, який допоможе створити свій власний екран входу в систему.
6
Таким способом ви можете редагувати, змінювати або створювати нові компоненти інтерфейсу операційної системи. Тим самим редагуючи тему оформлення Windows так, як вам подобається.