Як відкрити зашифрований rar архів. Як розшифрувати сашіфрований winrar.

Напевно, багато користувачів потрапляли в ситуацію, коли у них була певна інформація в rar- архіві , а відкрити його не могли, тому що він був «запаролено». Правда можна забути пароль до архіву, який сам поставив, але найчастіше бувають ситуації, коли файл викачаний з інтернету, а за пароль до архіву просять перевести гроші. Платити в подібних випадках зовсім необов'язково, навіть небажано. Відкрити його можна спробувати і самостійно.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, додаток ARCHPR, доступ в інтернет
Інструкція
1
Врахуйте, немає ніякої гарантії розшифровки архіву, мало того, чим більше символів в паролі, тим менше шанс його вдалою розшифровки. Але ймовірність розшифрувати архів усе ж є. Для цього знадобиться спеціальна програма. Скачайте з інтернету додаток ARCHPR і встановіть його на комп'ютер. Скачувати потрібно останню версію.
2
Запустіть програму. Виберіть рядок Options. У рядку Language виберіть «Російський». Тепер інтерфейс програми буде російською мовою. Праворуч у верхньому вікні програми знаходиться рядок «Тип атаки». Натисніть по стрілочки, що трохи нижче цього напису. Відкриється меню, де в якості методу виберіть «Перебір». Далі зверніть увагу на панель інструментів посередині вікна програми. Серед параметрів виберіть «Довжина».
3
Якщо ви знаєте, зі скількох символів точно складається пароль, введіть це число як в рядку «Мінімальна довжина пароля», так і в рядку «Максимальна довжина пароля». Якщо не знаєте, скільки символів в паролі, поставте значення «1» в мінімальної рядку і «7» в максимальній. Якщо кількість символів більше семи, розшифрувати цей файл буде практично неможливо.
4
Далі в верхньому вікні програми виберіть «Файл» і вкажіть шлях до файлу, який потрібно розшифрувати. Після цього почнеться процес розшифровки. Врахуйте, навіть на найпотужніших комп'ютерах тривалість процесу розшифровки файлу може перевищувати 10:00. По закінченні процесу з'явиться вікно з результатом роботи програми. Якщо програмі вдасться розшифрувати файл, в цьому вікні буде і пароль.
5
Якщо програмі не вдалося знайти пароль, як метод роботи програми виберіть «За словником». Далі процес такий же, як і в першому випадку. Єдине, що параметр «Довжина» задавати не потрібно, так як він в цьому випадку буде недоступний.