Як налаштувати візуальні закладки.

Якщо ви вирішили завантажити в інтернеті нову версію браузера Opera, Google Chrome або Mozilla Firefox і не знаєте, що ж таке панель закладок і як їй користуватися, то цей матеріал для вас. Зараз ми проведемо невеликий лікнеп по створенню та налагодженню візуальних закладок на прикладі браузера Mozilla Firefox. В інших браузерах, які передбачають наявність панелі візуальних закладок, цей процес не буде особливо відрізнятися.
Інструкція
1
Щоб відкрити і побачити сторінку візуальних закладок, натисніть сполучення кнопок Ctrl + T або виберіть у меню пункт Файл -> Нова вкладка.
2
Вам відкриється шукана сторінка. В чому ж полягає її зміст? А полягає він у тому, щоб у вас була можливість налаштувати декілька посилань (в даному випадку дев'ять) на свої улюблені сторінки. Так ви згодом зможете переходити на потрібну сторінку з панелі закладок одним натисканням кнопки миші. Кожне посилання складається з назви і картинки. Клікніть по будь-якому квадрату на сторінці закладок, щоб налаштувати посилання.
3
Тепер у вас відкрився редактор візуальної закладки. Тут ви зможете ввести адресу потрібної сторінки, на яку вас буде переводити закладка, а також зробити до картинки підпис. Крім того, у вас є можливість вибрати потрібну сторінку зі списку недавно відвіданих сторінок. Так буде зручніше. Налаштувавши посилання, тисніть на кнопочку "Зберегти" внизу.
4
Збережена закладка буде видна на панелі візуальних закладок, і ви зможете в будь-який момент по потрібному посиланню перейти. Щоб налаштувати створену візуальну закладку або видалити з неї сторіночку, наведіть курсор миші на неї. У правому кутку зверху квадрата з картинкою у вас висвітяться два значка. Натиснувши на «шестерінки», ви відкриєте редактор. Натиснувши на «Хрестик», ви видалите з закладки сторіночку.
Корисна порада
Тепер ви знаєте, як оперувати візуальними закладками. Можете створити декілька посилань на свої улюблені сторінки, відповідним чином їх підписати. І тепер навіть якщо ви забудете адресу сторіночки, ви завжди можете подивитися його в панелі закладок.
Щоб не заблукати на сторінках інтернет-сайтів, користувачі зберігають найбільш часто відвідувані місця в пам'яті браузера. Такі «засічки» в термінології комп'ютерників називаються закладками по аналогії з книгами. Не завжди користувач зберігає закладку в тій папці, в якій планував. На щастя, функції браузерів дозволяють відновити порядок в закладках.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер із підключенням до інтернету;
  • Встановлений браузер (будь-який).
Інструкція
1
В браузерах "Firefox", "Opera" і "Internet Explorer" меню «Закладки» знаходиться на верхній панелі. Натисніть це меню лівою кнопкою миші, потім виберіть групу «Управління закладками».
2
В "Google Chrome" і "Safari" замість панелі шукайте значок гайкового ключа або шестерінки в правому верхньому куті. Натисніть його і знайдіть опцію «Управління закладками» (можливо, «Диспетчер закладок»).
3
У віконці або на новій сторінці (в залежності від браузера) з'явиться список папок і посилань. Для переміщення об'єкта наведіть на нього курсор, натисніть ліву кнопку миші і перемістіть в потрібне місце. Для видалення виділіть об'єкт лівою кнопкою миші, натисніть парво і виберіть команду видалити. За запитом браузера підтвердіть решеніе.Еслі хочете скопіювати посилання, виділіть її лівою кнопкою миші, натисніть праву, під сплив меню виберіть команду «Копіювати». Виділіть папку призначення, натисніть праву кнопку і виберіть команду «Вставити».