Як завити волосся середньої довжини. Як чим завивати волосся.

Зачіски середньої довжини , тобто трохи нижче або вище лінії плечей, знову в моді. За таким волоссям набагато простіше доглядати, ніж за дійсно довгими, але в той же час з ними можна створювати неймовірно жіночні й різноманітні укладки. Зазвичай однією з головних складнощів у догляді за волоссям середньої довжини є їх завивка, оскільки саме ця довжина дуже вимоглива до обсягу і формі укладання.
Вам знадобиться
  • - бігуді,
  • - гребінця,
  • - пінки для укладки волосся,
  • - хімічні розчини для тривалої завивки,
  • - дзеркало.
Інструкція
1
Для того щоб волосся до плечей смотрелись красиво, їх необхідно регулярно завивати. Завивка може бути як звичайною, зробленою за допомогою бігуді, плойок або прасуванням, так і тривалою - хімічної. Але яким би способом не завивалося волосся, робити це потрібно правильно, щоб не нанести шкоди їх здоров'ю і зовнішньому станом.
2
Якщо для завивки обрані звичайні бігуді, необхідно особливу увагу звертати на їх форму і напрям накручування. Для волосся середньої довжини краще вибирати бігуді стандартного середнього діаметра, не надто тонкі і не великі. Перед накручуванням волосся злегка зволожите і змастіть невеликою кількістю пінки для укладки волосся. Потім розділіть все волосся на три частини: основна, що йде від лоба до потилиці по середній частині голови, і бічні, захоплюючі віскі і зони над вухами.
3
Далі візьміть по черзі по одній пасма, відтягуючи її вертикально до шкіри голови, і накручуйте бігуді від кінчика волосся до коренів. Майте на увазі, що напрямок накручування локона теж має велике значення. Зокрема, якщо потрібно отримати акуратну пишну зачіску, все бігуді повинні накручуватися зверху-вниз, як би загортаючись всередину пасма. При цьому всі бігуді повинні розташовуватися акуратними рівними рядами по всій поверхні голови. Якщо ж навпаки хочеться отримати пишну шевелюру з ефектом легкої розтріпаності, пасма накручуйте в різних напрямках і вибирайте їх довільно.
4
Для волосся середньої довжини чудово підходить хімічна завивка. Сучасні салони краси пропонують цілий спектр різних видів завивок: прикоренева, вертикальна, спіральна, биозавивка і т.п. Також зовсім різної може бути і її інтенсивність - від дрібних тугих кучериків в негритянському стилі до елегантних локонів, струмуючих м'якими хвилями. Вибрати конкретний тип завивки вам допоможе майстер-стиліст з урахуванням вашого типу зовнішності і стану волосся.
5
Найбільш затребуваною для волосся середньої довжини є так звана американська хімія. Незважаючи на досить високу вартість, вона користується величезною популярністю завдяки тому, що створює хороший обсяг при скоєно природному вигляді. Кудрі при цьому виглядають практично натуральними.
6
Французька бульбашкова хімія добре підійде для жирного волосся. Ця завивка дає дрібні міцні кучері і хороший обсяг. Вона ідеально підходить для волосся середньої довжини, створюючи видимість пишної натуральної шевелюри і заодно підсушуючи волосся. Не менш популярною є хімічна завивка «Шовкова хвиля». Вона створює м'які, шовковисте локони, що мають абсолютно природний вигляд. Завдяки протеиновому препарату, використовуваному для цієї завивки, волосся після процедури виглядають блискучими і здоровими.