Як об'єднати два розділи на жорсткому диску. Як соеденить два розділу жорсткого диска ноутбука.

Об'єднати пару розділів жорсткого диска можна кількома способами. Одні вимагають наявності спеціальних програм, інші можливо здійснити під час установки операційної системи.
Вам знадобиться
  • Partition Manager.
Інструкція
1
Давайте для початку розглянемо приклад з'єднання декількох локальних дисків в один, використовуючи установник операційної системи Windows Seven. Почніть процес установки даної ОС стандартним способом. Вставте диск, включите комп'ютер, виберіть ваш дисковод основним пристроєм при завантаженні. Виберіть мову встановлення і версію операційної системи.
2
На екрані відобразиться меню зі списком локальних дисків, на які необхідно встановити ОС. Натисніть кнопку «Налаштування диска». Виберіть один з поєднуваних розділів і натисніть кнопку «Видалити». Зробіть теж саме з другим диском. Тепер натисніть кнопку «Створити». Виберіть тип файлової системи майбутнього диска (NTFS або FAT32), задайте максимально можливий розмір для нього.
3
Продовжіть установку операційної системи або завершите цей процес, якщо інша ОС вже встановлена на даному комп'ютері або ноутбуці.
4
Незважаючи на всю простоту операцій, цей метод має один суттєвий недолік - інформація з обох поєднуваних розділів буде видалена. Щоб цього уникнути, використовуйте спеціальну утиліту.
5
Скачайте і встановіть програму Partition Manager. Виберіть ту версію, яка більше за інших підходить до вашої операційної системи. В інтернеті легко знайти більшість версій програми.
6
Запустіть програму і запустити функцію досвідченого користувача. Відкрийте вкладку «Майстра», розташовану на панелі інструментів програми. Виберіть пункт «Додаткові дії» і клікніть по підпунктом «Об'єднання розділів».
7
Виберіть кілька локальних дисків (мінімум два), які ви ходите об'єднати в один. Натисніть кнопку «Далі». На головній панелі інструментів знайдіть кнопку «Застосувати» і натисніть її.
8
Якщо один з з'єднуються розділів є системним, то програма повинна продовжити роботу в режимі DOS після перезавантаження.
Зверніть увагу
Зміна розділів жорсткого диска в Windows 7. Зменшення основного розділу. При стисканні розділу всі прості файли автоматично переміщаються в іншу область диска, щоб вивільнити додатковий простір. Немає необхідності в форматуванні диска для стиснення розділу. Примітка: Якщо розділ є неформатований розділом (тобто без будь-якої файлової системи), що містить дані (наприклад, файл бази даних), то стиск розділу може привести до знищення даних.
Мало кого можна здивувати жорстким диском, розбитим на декілька розділів. Це цілком природний стан багатьох комп'ютерів. Крім банального зручності, такий метод допомагає уникнути маси проблем, пов'язаних з відновленням даних після відмови системи. Але мало кому відомо про зворотний процес - з'єднання розділів на жорсткому диску.
Вам знадобиться
  • Paragon Partition Magic
Інструкція
1
Знайдіть і встановіть програму Paragon Partition Magic. Ця одна з найбільш функціональних програм для роботи з жорсткими диска ми, яка при величезній кількості можливостей має дружній для користувача інтерфейсом.
2
Після установки програми перезавантажте комп'ютер, дозволивши їй визначити кількість і технічні характеристики жорстких дисків і їх розділів.
3
Запустіть програму в режимі досвідченого користувача. Клікніть правою кнопкою по одному з розділів, які ви плануєте об'єднати. Клікніть по пункту «Об'єднання розділів» або «Швидке об'єднання розділів». Виберіть другий розділ, який необхідно з'єднати.
4
Після завершення всіх операцій з розділами натисніть кнопку «Застосувати» і дочекайтеся перезавантаження комп'ютера. Врахуйте, що якщо файлові системи обраних вами розділів відрізняються один від одного, то один з них доведеться форматувати. Для прискорення процесу об'єднання розділів їх рекомендують форматувати. В ідеалі, розділи не повинні містити однойменні файли і каталоги.