Як замінити жорсткий диск. Як замінити жорсткі диск на новий вже з встановленою ос.

Правильна зміна жорсткого диска гарантує користувачеві надалі стабільну роботу персонального комп'ютера. Якщо при зміні жорстких дисків якусь операцію виконати помилково, можна не тільки пошкодити влаштуванню і комп'ютеру, але й отримати травму.
Вам знадобиться
  • Викрутка хрестова, жорсткий диск.
Інструкція
1
Перше, що потрібно відзначити - заміна внутрішнього жорсткого диска повинна здійснюватися при відключеному від електромережі комп'ютері. Таким чином, ви виключаєте можливість ураження струмом при заміні, а також псування запам'ятовуючих пристроїв. Після того, як системний блок був знеструмлений, приступите до його розбирання. Щоб отримати доступ до кріплення жорсткого диска, вам необхідно зняти для цього бічні кришки блоку. Фіксуючі гвинтики знаходяться на тильній стороні комп'ютера.
2
Знявши бічні кришки, ви можете приступити до вилучення жорсткого диска. В першу чергу вимкніть від пристрою всі дроти і шлейфи, які будуть підключені до нього. Після цього ви можете відкрутити кріпильні гвинтики і вийняти старий жорсткий диск.
3
Вставте новий вінчестер на місце старого і надійно зафіксуйте його положення кріпильними гвинтиками. Після того, як пристрій буде закріплено, підключіть до нього провід живлення і шлейфи. Після цього ви можете повернути бічні стінки системного блоку в їх попереднє положення. Як тільки комп'ютер буде зібраний, його можна знову включати в сеть.Такім чином, виконавши декілька нескладних дій, ви з легкістю зможете замінити застарілий жорсткий диск вашого комп'ютера на новий.