Як поставити на мережу пароль.

У більшості випадків недостатньо просто створити власну локальну мережа . Її ще необхідно захистити від проникнення зловмисників. Особливо це важливо для бездротових мереж Wi-Fi.
Вам знадобиться
  • Wi-Fi маршрутизатор (роутер).
Інструкція
1
Давайте спочатку навчимося створювати власні домашні бездротові локальні мережі. Для здійснення даної мети вам знадобиться Wi-Fi маршрутизатор. До вибору даного обладнання необхідно підійти дуже відповідально. Необхідно з'ясувати типи радіосигналу, з якими працюють бездротові адаптери ноутбуків, а також типи безпеки.
2
Придбайте Wi-Fi маршрутизатор з підходящими характеристиками. Підключіть до нього комп'ютери, використовуючи мережеві кабелі. Для цього в пристрої передбачені порти LAN (Ethernet).
3
Кабель з'єднання з інтернетом вставте в порт Internet (WAN) маршрутизатора. Увімкніть один з комп'ютерів або ноутбуків, підключених кабелем до пристрою. Відкрийте браузер і впишіть в його адресний рядок IP маршрутизатора.
4
Перед початком налаштування обладнання рекомендують оновлювати версію програмного забезпечення. Скачайте з офіційного сайту виробника вашого маршрутизатора останню версію прошивки. Відкрийте меню «Адміністрування» або Main Interface, вкажіть шлях до файлу-прошивці і обновіть ПО.
5
Тепер перейдіть до меню "Налаштування мережі» або Internet Setup. Налаштуйте необхідні параметри. Обов'язково вкажіть протокол передачі даних, логін і пароль для авторизації у провайдера. Збережіть зміни.
6
На даному етапі налаштування локальної мережі можна вважати закінченою. Якщо вам не потрібно створювати бездротову точку доступу, то перезавантажте маршрутизатор.
7
Якщо вам необхідно отримувати доступ до інтернету по бездротової мережі, то відкрийте меню "Налаштування бездротової мережі» або Wireless Setup. Придумайте ім'я (SSID) і пароль (Password) для вашої мережі. Вкажіть необхідні типи безпеки і передачі бездротового сигналу.
8
Збережіть настройки. Перезавантажте обладнання. Підключіть ноутбуки до бездротової точки доступу.