Як вибрати окуляри для роботи за комп'ютером. Які окуляри для роботи за комп'ютером.

Фактором погіршення зору вважається вплив на очі ультрафіалетового випромінювання і блакитного світіння екрана, надмірна яскравість і пульсація монітора. Для зменшення цих впливів оптики розробили Антикомп'ютерні окуляри . Вони складаються з оправи і оптичної полімерної або мінеральної лінзи, покритої спеціальним металізованим покриттям. Багатофункціональний покриття захищає очі від УФ-випромінювання, знижує яскравість сприйняття з одночасним збільшенням контрастності і чіткості зображення.
Інструкція
1
Щоб підібрати собі окуляри для роботи за комп'ютером , насамперед зверніться до офтальмолога. Чітко опишіть свою проблему, розкажіть, які відчуття ви відчуваєте при тривалій роботі за комп'ютером. Обов'язково скажіть лікарю, на якій відстані від ваших очей знаходиться монітор.
2
Лікар-офтальмолог перевірить ваш зір на предмет діагностики у вас тих чи інших захворювань очей, виникнення короткозорості або далекозорості, випише рецепт, в якому вкаже потрібні вам окуляри з діоптріями або без них.
3
З цим рецептом сміливо відправляйтеся в найближчий магазин-салон оптики. Оцініть візуально запропоновані вам окуляри. Антикомп'ютерні покриття має характерні перламутрові відблиски, фіолетові, зелені або золотаві.
4
Приміряйте окуляри. Прислухайтеся до своїх відчуттів. Окуляри повинні щільно сидіти на переніссі, але не здавлювати її носоупорамі. Заушники не повинні завдавати незручностей вухам і голові, але й не повинні дозволяти очками зісковзувати. Світлові прорізи не повинні звужувати поле вашого зору. Опустіть очі вниз, підніміть їх вгору, поводите зліва-направо. Оправа не повинна заважати вам дивитися крізь окуляри.
5
Поцікавтеся у продавця-консультанта наявністю гігієнічного сертифіката, оскільки окуляри є предметом особистого вживання та поверненню та обміну не подлежат.Антікомпьютерние окуляри з діоптріями повинні виготовлятися виключно на замовлення відповідно до виданого вам рецептом.
Зверніть увагу
Широке використання персональних комп'ютерів для роботи і для розваги значно впливає на здоров'я людини. І вплив це аж ніяк не позитивний. Крім того, що багатогодинне нерухоме сидіння на одному місці порушує поставу і роботу опорно-рухового апарату, погіршується і зір человека.Раньше говорили про вплив на людину електромагнітних хвиль, випромінюваних екранами моніторів комп'ютерів. Однак з появою рідкокристалічних моніторів і моніторів з захисними екранами, які сертифікуються за ступенем захисту, електромагнітного випромінювання можна не боятися.
Корисна порада
На якість зору людини впливають зовсім інші чинники. Насамперед, відкриті, спрямовані на екран, напружені очі призводять до пересихання очного яблука («пісок в очах»), ослаблення очної м'язи. Для зменшення наслідків тривалої роботи за комп'ютером офтальмологи радять виконувати деякі гігієнічні вимоги: дотримуватися режиму користування комп'ютером, частіше переводити погляд на сторонні предмети, часто моргати, робити гімнастику для очей.