Як зберегти колір фарбованого волосся.

Як хочеться подовше закріпити той ефект, коли ви тільки пофарбували свої волосся . Вас тішить їх насичений глибокий колір і блиск, то, як вони легко укладаються. Але проходить кілька днів - і їх блиск тьмяніє. Для того щоб колір фарбованого волосся довше залишався яскравим, необхідно дотримуватися кількох правил.
Інструкція
1
Пофарбовані волосся вимагають особливого догляду, адже структура їх змінена і навіть пошкоджена, як мене переконували вас в зворотному виробники фарб. Тому необхідно придбати спеціальні кошти саме для фарбованого волосся. Найкраще купите професійні салонні засоби, якими користуються перукарі. Вони, звичайно, дорожче, але зате володіють потужним дією. Користуйтеся шампунем і кондиціонером для фарбованого волосся. Буде також добре, якщо вони будуть одного виробника з вашою фарбою. В цьому випадку ефект може побут посилений.
2
Підберіть шампуні, що підтримують певний колір. Вони випускаються для різних типів фарбованого волосся, як для світлих, так і для темних тонів.
3
Не рідше разу на тиждень наносите спеціальну маску. Її можна купити в салоні, де ви фарбували волосся, або в магазині для професійних перукарів. Маска не тільки розгладить лусочки, але і зволожить волосся.
4
Чи не мийте фарбоване волосся гарячою водою. Краще всього використовувати при митті теплу воду, а обполіскувати майже холодною. Ці дії допоможуть довше зберегти колір.
5
Для всіх волосся шкідлива укладка гарячим феном, однак для забарвлених вона може бути просто згубною. Фарбоване волосся і так більш сухе і ламке, а гаряче повітря підсилює їх сухість. Також вплив високої температури погіршує колір, тому використовуйте при укладанні холодне повітря. Це не так швидко, зате корисніше.
6
Чим менше укладань ви використовуєте, тим довше збережеться колір. Пінки, гелі, муси, лосьйони і лак для укладки не йдуть на користь кольором.
7
Влітку, особливо на морі, захищайте свої фарбоване волосся від сонця. Сонячні промені швидко руйнують колірний пігмент, тому прикривайте голову хусткою або капелюхом. Також корисно буде використовувати сонцезахисні шампуні чи сприснути волосся засобом, що містить захист від ультрафіолетових променів.
8
Всі ці заходи допоможуть, але якщо ви хочете, щоб ваш колір волосся завжди був ідеальним, вам доведеться досить регулярно їх фарбувати. Можна використовувати фарби без аміаку, але вони менш стійкі.