Як прибрати меню "пуск". Як перетягнути панель задач вниз.

Коли у користувача операційної системи Windows XP з'являється проблема відображення панелі завдань, зокрема меню "Пуск", то в хід йдуть всі засоби. Тому як збій в системі завжди дає про себе знати, а проявляється ця проблема, як завжди, в самий невідповідний час.
Вам знадобиться
  • Управління настройками меню "Пуск" і системного реєстру, також знадобиться програмне забезпечення nircmd.
Інструкція
1
Приховати або прибрати меню "Пуск" можна декількома способами. Кожен спосіб універсальний. Виконання цих дій може зайняти у вас пару кілька хвилин. Найпростіший спосіб зміни функції відображення меню "Пуск" таїться в налаштуваннях панелі завдань. Для цього необхідно перейти в налаштування меню "Пуск": правою кнопкою миші натисніть на меню "Пуск" - виберіть "Властивості". Перед вами відкриється вікно "Властивості панелі завдань і меню Пуск". В розділі "Оформлення панелі завдань" поставте галочку напроти пункту "Автоматично приховувати панель завдань", натисніть "ОК". Як тільки ви закриєте вікно настройки меню "Пуск", панель задач автоматично сховається, сховається внизу екрану. Щоб переглянути панель задач, пересуньте курсор до низу екрану - панель задач з'явиться на екрані автоматично.
2
Попередній спосіб дозволяє приховати на деякий час панель задач. Для повного приховування панелі завдань можна скористатися спеціалізованою програмою nircmd. Програма не вимагає установки, має малу вагу файлу, що дозволяє не завантажувати оперативну пам'ять комп'ютера. Спочатку запускається програма, потім запускається командна рядок. В командний рядок вводиться необхідна команда, після введення команди ви зможете спостерігати необхідні ізмененія.Запустіте файл "nircmd.exe", що знаходиться в архіві програми. Перед вами відкриється діалогове вікно з двома кнопками. На переадресацію, поки не зробите введення команди. Потім запускаємо командний рядок: меню "Пуск" - "Виконати" - "cmd.exe". Введіть команду «nircmd win hide class" Shell_TrayWnd "» - натисніть Enter. Ви побачите, що панель задач повністю пропала з екрану. Після цього натисніть ОК у вікні програми nircmd. Для повернення панелі задач запустите nircmd - запустите командний рядок - введіть команду «nircmd win show class" Shell_TrayWnd "» - Enter.