Як зробити кульбаба з паперу. Як робити кульбабки з кольорового паперу.

Простий експеримент: закрийте очі і уявіть сонячно-жовтий кульбаба . Уявили? А що ви бачите і відчуваєте ще? Напевно хтось згадає про спекотне літо або чудесної весняної пори, коли вперше з'являються ці невибагливі квіти. Вони дарують обіцянку сонця, літа і відпустки. Це чудо можна створити своїми руками і зовсім не обов'язково чекати весни або літа.
Вам знадобиться
  • - кольоровий папір жовтого та зеленого кольору;
  • - паперові серветки або гофрований папір жовтого кольору;
  • - тонка трубочка для коктейлю;
  • - дерев'яні шпажки або зубочистки;
  • - ножиці;
  • - клей ПВА;
  • - степлер.
Інструкція
1
Перший спосіб підійде навіть для новачків. Візьміть звичайну паперову серветку жовтого кольору. Складіть її навпіл, потім ще раз. Повторіть кілька разів, поки не вийде прямокутник, приблизно 2 х 2 см. Степлером акуратно з'єднайте всі шари серветки в центрі прямокутника. Ображати краю таким чином, щоб вийшов круг діаметром близько 2 см, прошпіленний в центрі скріпкою від степлера. Подальша частина роботи потребують неабиякої терпіння і акуратності. Гострими ножицями потрібно вирізати пелюстки кульбаби. Для цього зробіть надрізи від зовнішнього краю до центру, залишаючи недоторканою серцевину діаметром близько 5 мм. Відстань між надрізами (ширина пелюстки) має бути близько 1 мм. Пелюсточки потрібно акуратно скошлати пальцем і підвести до центру. Основна частина роботи виполнена.Чтоби приховати скріпку від степлера, потрібно з кольорової паперу того ж відтінку вирізати смужку шириною близько 3 мм і довжиною близько 30 см. Краще це зробити за допомогою канцелярського ножа або леза бритви. У праву руку візьміть зубочистку, в ліву - паперову стрічку. Смужку паперу слід намотувати на зубочистку таким чином, щоб вийшла рівна акуратна шайбочка. Кінець паперової стрічки необхідно закріпити краплею клею ПВА. Змастіть плоску поверхню шайби клеєм ПВА і приклейте до центру заготовки кульбаби, щоб приховати скріпку степлера. Цього достатньо, щоб зробити плоске панно. Залишилося вирізати з зеленого паперу стебло (смужку паперу близько 1,5-2 мм завширшки), листя і оформити картину.
2
Якщо є бажання зробити об'ємну композицію, доведеться витратити трохи більше часу і зусиль. З паперу зеленого кольору потрібно вирізати смужку шириною близько 7 мм і скрутити її в щільну шайбочку діаметром також 7 мм. Якщо довжини смужки не вистачає, щоб створити потрібний обсяг, можна акуратно склеїти дві смужки паперу. Оскільки цей елемент дуже важливий для правильного кріплення стебла до голівки кульбаби, потрібно, щоб у центрі шайби залишилося невеликий отвір. Тому при скручуванні зручніше використовувати не зубочистку, а спицю для в'язання або тонкий карандаш.Із того ж паперу зеленого кольору виріжте маленькі листочки - чашелистики - і приклейте їх навколо шайби. В центр шайби капніть краплю клею ПВА і посадіть на неї головку цветка.Стебель можна зробити з паперу. Виріжте рівнобедрений трикутник, довга сторона (підстава трикутника) відповідатиме довжині стебла. Акуратно скрутіть в трубочку, рухаючись від вершини до основи. Край паперової стрічки слід закріпити клеєм ПВА. Також стебло можна зробити з тонкої трубочки для коктейлю зеленого кольору.
3
У техніці "квілінг" можна зробити навіть бутон кульбаби. Для цього знадобиться смужка з паперу жовтого кольору шириною близько 12 мм і довжиною приблизно 300 мм. Довжина залежить від товщини паперу і бажаного обсягу бутона. Уздовж всієї смужки зробіть часті поперечні надрізи, не доходячи до краю 2-3 мм. Чим тонше вийде бахрома, тим природніше буде виглядати квітка. З зеленого паперу виріжте смужку шириною близько 10 мм і довжиною приблизно 25 мм. Надріжте смужку паперу поперек по всій довжині, але так, щоб кінчики у бахроми вийшли гостренькі. Склейте смужки паперу так, щоб рівні краї без надрізів збіглися, і вийшла довга двоколірна паперова стрічка. За допомогою дерев'яної зубочистки скрутите щільну шайбочку, починаючи з жовтого кінця. Край стрічки слід закріпити краплею клею. Пальцем акуратно розпушити бутончік.