Як зв'язати одяг для той-тер'єра. Як зв'язати сукню.

Багато хто вважає, що одяг для собак є надмірністю, вважаючи, що собака - це тварина, організм якого пристосований до будь-яких погодних умов. Однак це не завжди так. Одяг для гладкошерстних собак, особливо дрібних порід таких, як той-тер'єр, стала не просто примхою господаря, а нагальною необхідністю особливо в холодні дні.
Вам знадобиться
  • - 80-100 г пряжі;
  • - спиці № 2,5-3;
  • - дві великі в'язальні шпильки;
  • - гачок № 2,5;
  • - сантиметрова стрічка;
  • - ножиці;
  • - велика голка з широким вушком;
  • - маленькі обмежувачі для шнурка;
  • - шнурок в тон ниток;
  • - роз'ємна блискавка або кнопки для застібки.
Інструкція
1
Для того щоб побудувати викрійку комбінезона для собачки, виміряйте довжину спини від нашийника до хвоста, обхват шиї (його можна виміряти, розгорнувши нашийник) і обхват грудей.
2
Почніть з того, що зв'яжіть зразок 10х10 см, і розрахуйте, скільки петель вийде в 1 см. Потім порахуйте, скільки потрібно петель для набірного ряду. Наприклад, в 10см зразка вийшло 30 петель, отже, в одному сантиметрі 3 петлі. Якщо обсяг шиї 22 см, значить, потрібно набрати 66 петель.
3
В'яжіть, починаючи з горловини. Наберіть 66 петель і пров'яжіть бажану довжину горловини гумкою 1х1 або 2х2. Далі додайте петлі таким чином, щоб отримати ряд отворів для шнурка. Робіть накид під нитку і повторюйте його через 5-6 петель. Непарний ряд пров'яжіть гумкою по малюнку.
4
. Кількість петель для прибавки розрахуйте наступним чином: порахуйте різницю між обхватом грудей і шиї. Цю різницю помножте на кількість петель зразка в одному сантиметрі.
5
Далі в'яжіть по малюнку до лап. Тепер потрібно зробити отвори для рукавів. Розділіть полотно на три частини. Середня частина складе 12 петель (причому дві петлі стануть крайовими), а крайні частини розділіть навпіл. Скинути петлі двох частин на шпильки і в'яжіть роздільно. Довжина прорізів дорівнює довжині спини поділеній на три. Якщо ця мірка 24 см, то величина прорізів складе 8 см.
6
Тепер з'єднайте всі три полотна в один і пров'яжіть ще 8 сантиметрів. Далі пров'яжіть отвори для задніх ніг, тільки в цьому випадку слід розділити все полотно на три рівні частини. Закрийте петлі середньої частини. Крайні частини в'яжіть роздільно 8 сантиметрів (ці деталі будуть закривати круп собачки).
7
Обвяжіте розріз на спинці за допомогою гачка стовпчиками без накиду.
8
Зв'яжіть рукава, поступово зменшуючи кількість петель. Не робіть рукава занадто довгими, в іншому випадку, вам буде важко надіти комбінезон. Рукав довжиною 5 сантиметрів те, що потрібно. Штанини зв'яжіть трохи довше 7-8 сантиметрів. Рукава ушийте в прорізи. Пришийте штанини. Зверніть увагу, що внутрішню частину штанини необхідно залишити вільною.
9
Відріжте шнурок на 4-5 сантиметрів більше горловини. На один край надіньте обмежувач. Всуньте шнурок в отвори на горловині і закріпіть другий обмежувач.
10
Ушийте блискавку на спинці або пробийте кнопки. Можна вирушати на прогулянку в новому вбранні.
Корисна порада
Одяг для тієї тер'єра найкраще в'язати гумкою, тоді вона буде завжди впору, так як вийде практично безрозмірною.