Як налаштувати резервне копіювання.

Що найважливіше в комп'ютері? Звичайно ж, дані. Ті самі файли і документи, які створювалися і збиралися довгий час, і втрата яких найчастіше означає витрачений даремно час і сили. Причини втрати важливої інформації можуть бути різними, від вірусів і програмних збоїв до поломок устаткування. Уберегти себе від неприємних сюрпризів допоможуть служби резервного копіювання даних, які є в будь-якій сучасній операційній системі. Розглянемо алгоритм їх налаштування на прикладі Windows 7.
Вам знадобиться
  • Зовнішній накопичувач ємністю від 8 до 32 гігабайт.
Інструкція
1
Відкрийте меню «Пуск», знайдіть «Панель управління» і натисніть на неї лівою кнопкою миші. З'явиться вікно зі списком категорій дій з системою, наприклад, «Система і безпека», «Мережа та Інтернет». Або ж перелік конкретних розділів панелі управління: «Автозапуск», «Управління кольором» та інші.
2
Натисніть лівою кнопкою миші на пункт меню «Система і безпека», підпункт «Архівування даних комп'ютера». Якщо у вас докладний список розділів "Панелі управління", знайдіть і виберіть пункт "Архівація або відновлення».
3
З'явиться вікно програми «Архівація або відновлення файлів». Тут натисніть напис «Налаштувати резервне копіювання ». З'явиться вікно вибору місця, куди буде зберігатися резервна копія: один з логічних дисків комп'ютера, флеш-диск, зовнішній жорсткий диск або DVD-диск. Найзручніший спосіб зберігання резервної копії - це флеш-диск або зовнішній жорсткий диск. Трохи гірше - використання DVD-дисків. Найменш стійкий до поломок комп'ютера спосіб - зберігати резервну копію даних на диску D: або E :, тобто іншому розділі вашого пристрою зберігання інформації. Однак цей спосіб найшвидший. Виберіть місце зберігання резервної копії ваших даних і натисніть «Далі».
4
Відкриється наступне вікно майстра створення резервної копії, в якому можна вибрати, що саме буде зберігатися: образ системи разом з вашими даними і програмами цілком або окремі папки. Якщо знаєте, що саме і звідки треба зберегти резервну копію, натисніть «Надати мені вибір». Якщо не знаєте, залиште вибір за Windows, цей варіант обраний за замовчуванням, він збереже всі папки користувачів, (тобто Мої Документи, Мої малюнки і т.д.), а також операційну систему і встановлені програми. Після вибору підходящого вам варіанти натисніть «Далі».
5
Останній етап - перевірка умов резервного копіювання. Ви побачите, що саме буде включено в архів, зможете натиснути кнопку «Назад» для зміни параметрів архівації. Якщо ніяких змін немає, натисніть кнопку «Зберегти параметри і запустити архівацію» в нижній частині вікна.
6
Також можна налаштувати автоматичне створення резервної копії важливих даних за розкладом. Щоб налаштувати розклад архівації даних, натисніть «Змінити розклад» до того, як запустите архівацію. Відкриється вікно, в якому поставте галочку навпроти напису «Виконувати резервне копіювання за розкладом». Після цього виберіть, як часто робити резервне копіювання: раз на день, раз на тиждень, раз на місяць. Для цього є три рядки з випадають списками, з яких треба вибрати день тижня або місяця, в який буде проводитися архівація, а також час початку цієї операції. Натисніть «ОК» після закінчення вибору параметрів.
7
Отже, всі дії виконані, ви вибрали що, куди і як часто архівуватиметься, архівація запущена, залишається чекати завершення процесу. В цей час не можна виключати живлення комп'ютера і краще всього не робити на ньому ніяких операцій. Створення резервної копії займає від 15 хвилин до декількох годин, це залежить від кількості інформації. Не завершуйте цей процес.
Корисна порада
Перевірте, щоб на носії, який ви хочете вибрати для збереження даних, було достатньо місця. В середньому, це має бути від 8 до 32 гігабайт. Якщо вільного місця недостатньо, програма створення резервної копії повідомить про це і доведеться шукати інший варіант накопичувача.