Як заправляти лазерні принтери.

Заправка лазерного принтера - дешевший спосіб відновити друк, ніж покупка нового картриджа. Однак потрібно знати, як правильно заправляти лазерні картриджі, щоб процес не закінчився невдачею і поломкою принтера або блоку з картриджем. Ця стаття розповість вам, що потрібно враховувати при перезаправке лазерного принтера.
Вам знадобиться
  • Тонер, захисні окуляри, респіратор, воронка, дриль, скотч
Інструкція
1
Для початку придбайте тонер, відповідний для вашої моделі лазерного принтера. Заправляйте принтер в добре провітрюваному приміщенні, в захисних окулярах і респіраторі.
2
Потім витягніть з принтера картридж і розділіть його на дві частини. Витягніть з однієї половини картриджа пробку, що відкриває отвір для тонера, і почніть засипати туди тонер з використанням воронки. В деяких моделях лазерних принтерів пробку можна не діставати, так як для засипки тонера пристосоване спеціальний отвір.
3
Чи не розбираючи картридж на дві половини, його можна заправити, використовуючи дриль. Просвердлите невеликий отвір в бічній стінці картриджа і заправте його, а потім щільно заклейте скотчем.
4
Щоб збільшити термін служби картриджа, не забувайте очищати бункер з відпрацьованим тонером перед заправкою. Для цього потрібно обережно від'єднати від картриджа світлочутливий барабан, не торкаючись його поверхні руками, а також, не дозволяючи йому перебувати на яскравому світлі. Після цього почистіть барабан від засохлого старого тонера. Потім дістаньте з картриджа гумовий вал - його також потрібно очистити від пилу і відпрацьованого тонера. Після вала від'єднайте від картриджа металевий скребок і очистіть відкрився бункер для відпрацьованого тонера за допомогою пензля і пилососа.
5
Не забудьте послідовно і правильно зібрати картридж назад, щоб принтер знову запрацював.