Як передати файли на карту пам'яті. Як зробити що б файли передовать в карту пам'яті.

Дуже зручний і компактний носій для зберігання інформації - карта пам'яті . На неї можна записати нову книгу для електронного пристрою читання книг, або музику і відео на мобільний телефон, або нові карти для навігатора. Для передачі даних з комп'ютера використовують кардрідери (card reader) - прилади для читання і запису інформації, в які вставляються карти пам'яті.
Вам знадобиться
  • кардрідер
Інструкція
1
Підключіть роз'єм кард-рідера до USB-порту комп'ютера. Деякі пристрої читання карток пам'яті мають окремий кабель, який також потрібно вставити в USB-гніздо комп'ютера. Знайдіть на кардрідер проріз, найбільше схожу за розмірами на вашу карту пам'яті, і до упору, без зусиль вставте картку. Якщо ви все зробили правильно, загориться лампочка-індикатор. Якщо не загорілася, спробуйте іншу проріз.
2
При першому підключенні кардрідера на екрані комп'ютера з'явиться вікно «Майстер установки/оновлення обладнання». Виберіть лівою кнопкою миші третю сходинку з написом «Ні, не цього разу» і натисніть «Далі» в кожному новому вікні до появи кнопки «Готово». Після натискання на неї пристрій готовий до роботи.
3
Двічі клацніть лівою кнопкою миші на значку «Мій комп'ютер» на робочому столі. З'явиться вікно з вашими звичайними дисками C :, D: і новою буквою - так операційна система позначає кардрідер.
4
Натисніть ліву кнопку миші двічі на букві диска, біля якої з'явилася якась напис, наприклад SD, Transcend або будь-яка інша. Якщо картка пам'яті порожня, ви побачите порожнє вікно; якщо на ній є інформація, будуть видні назви файлів або папок з даними. Двічі клікніть на значку папки, в яку ви хочете записати інформацію.
5
Натисніть лівою кнопкою миші на заголовку вікна і, не відпускаючи кнопку, перемістіть покажчик миші разом з вікном трохи вбік, щоб звільнити частину робочого стола.
6
Знову два рази швидко клікніть значок «Мій комп'ютер». У вікні подвійним клацанням відкрийте потрібний диск. Знайдіть папку з тим, що ви хочете перенести.
7
Лівою кнопкою миші натисніть на значку файлу, який бажаєте передати, і, не відпускаючи кнопку миші, перемістіть файл у вікно з вмістом карти пам'яті. Якщо потрібно записати кілька файлів, утримуйте на клавіатурі кнопку CTRL і натискайте лівою кнопкою миші на значках потрібних файлів і папок, а потім переміщайте так само, як один файл.
8
З'явиться вікно з заповнюються рядки - індикатор копіювання. Дочекайтеся, коли воно зникне, або натисніть кнопку «Скасувати», якщо передумали записувати інформацію на карту. Якщо на карті пам'яті не вистачає вільного місця - з'явиться повідомлення про помилку, закрийте його натисканням на «ОК». Відкрийте вікно, в яке переносили файли і папки, щоб побачити, що вдалося скопіювати. Готово, передача даних завершена.
9
Залишається правильним чином відключити кардрідер від комп'ютера. У правому нижньому кутку екрану, біля годинника, знайдіть сіро-зелений значок, при наведенні на який з'явиться напис «Безпечне вилучення пристрою». Натисніть на цей значок лівою кнопкою миші і ще раз на сходинку, яка з'явиться після цього, наприклад «Витягнути Transcend (E: F:, G:, H :,)». Якщо не використовувати цей спосіб, є шанси втратити дані на картці. Кардрідер можна від'єднувати після появи повідомлення «Обладнання може бути вилучено».
Корисна порада
У мобільних телефонах, ноутбуках і деяких комп'ютерах бувають вбудовані кардрідери. Їх використовують точно так само, як спільні пристрої читання карт пам'яті.