Як зшити хутряні капці. Як правильно зшити тапочки зі шкіри.

Зручні і затишні домашні тапочки - абсолютно необхідна річ в будинку. А адже їх цілком можна зробити своїми руками. Оригінальна, красива і тепле взуття з хутра стане прекрасним подарунком для ваших близьких або для себе коханої. Зробіть ревізію вашої шафи, напевно, там ви знайдете відповідний матеріал для шиття.
Вам знадобиться
  • - шматок хутра;
  • - шкіра;
  • - драп або повсть;
  • - ножиці;
  • - товсті нитки;
  • - голка.
Інструкція
1
Для верхньої частини потрібен хутро: натуральний або штучний. Підійде стара шуба, дублянка або шапка. Підошву зробіть зі шкіри від старої сумки або чобіт. Також вам знадобиться устілка з повсті, драпу або хутра.
2
Щоб побудувати викрійку, скористайтеся старими капцями. Відріжте верхню частину від підошви. Таким чином, у вас вийдуть дві деталі: підошва і верхня частина.
3
Якщо вам шкода псувати старі тапки, можна скористатися ще одним простим способом побудови викрійки. Покладіть на підлогу аркуш паперу і поставте свій ступню. Обведіть її контури. До отриманого кресленням додайте ще один сантиметр. Вийшла викрійка підошви.
4
Щоб отримати викрійку верхній частині, прикладіть лист до ноги і обріжте його. Вийде чорновий варіант викрійки верху. Зробіть припуск два сантиметри і акуратно виріжте. Цю викрійку ви зможете використовувати багато разів.
5
Виріжте дві деталі верху з хутра та іншої щільної тканини, наприклад, драпу. Прошийте їх разом петельним швом. Прикрасьте тасьмою або кантом.
6
Далі працюйте з деталлю низу. Виріжте підошву з товстої шкіри, для міцності можна викроїти кілька деталей і склеїти їх разом за допомогою клею «Момент». Дайте клею просохнути. Тепер можна з'єднати деталі верху і низу. Складіть їх разом і прошийте на машинці або вручну петельним швом з лицьового боку.
7
Найпростіше зробити підошву із залишків лінолеуму. Однак у цього способу є один серйозний недолік. Його важко зшивати. Скористайтеся наперстком, він полегшить роботу.
8
Тепер зробіть декоративний шов товстої кольоровою ниткою, шкірою або шнурком. Можна обшити шов тасьмою або кантом. Один тапочок готовий. Приступайте до другого. Врахуйте, що його слід викроювати в дзеркальному відображенні.
9
Вкладіть в тапочки устілки, які можна викроїти з повсті або хутра. Щоб устілка не збивав, приклейте її клеєм.
10
Прикрасьте ці чудові теплі тапочки аплікацією зі шкіри, вишивкою, китицями або помпонами з хутра. Дайте політ вашої фантазії.