Як зробити замість гудка мелодію.

передаю вам зневіру співрозмовника здатне зіпсувати самопочуття на весь день. Щоб підняти настрій друзів і Заком ще до того, як ви відповісте на їх дзвінок, замініть стандартні гудки, супроводжуючі виклик вашого номера, на життєрадісну мелодію, забавний жарт або звучне вашим голосом вітання. Для установки такого звукового супроводу необхідно звернутися до операторів стільникового зв'язку, які не тільки надають можливість заміни нудних сигналів, але і дозволяють завантажувати різні мелодії для обраних адресатів.
Вам знадобиться
  • - стільниковий телефон;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви є абонентом МТС, то для підключення послуги «GOOD'OK» зателефонуйте за номером 0550, виберіть відповідну опцію в особистому кабінеті «Інтернет-Помічника», наберіть на мобільному комбінацію «* 111 * 28 #», після чого натиснувши клавішу «Виклик», або надішліть SMS-повідомлення зі словом Pass на короткий номер 9505.
2
Отримайте повідомлення з паролем до вашого аккаунту на сайті послуги «GOOD'OK». Увійдіть на особисту сторінку і виберіть потрібні мелодії для заміни сигналів виклику.
3
Якщо підключено послугу «GOOD'OK» для установки потрібної мелодії відправте SMS-собщение з кодом композиції на номер 9505.
4
Якщо ви є абонентом Мегафона, то для підключення послуги «Заміни гудок» зателефонуйте за безкоштовним номером 0770. Потім активуйте сервіс, користуючись підказками автоінформатора. Для встановлення в якості гудка конкретної мелодії відправте SMS-повідомлення з її кодом на цей же номер.
5
Щоб підключитися до сервісу прямо зі сторінки з його описом на сайті компанії Мегафон, введіть в спеціальну форму реєстрації ваш телефон, перевірочний код і натисніть кнопку OK. Після чого отримаєте пароль для входу в особистий кабінет у вигляді SMS-повідомлення. Потім виберіть потрібні мелодії із загального списку.
6
Для встановлення мелодії на телефон Білайн скористайтеся послугою «Привіт», зателефонувавши за номером 0770. Потім виберіть вподобану мелодію на сайті сервісу і натисніть на зображення кошики під назвою звукового файлу. Відправте повідомлення на номер 0770 з який з'явився кодом.
7
Для отримання можливості користуватися сервісом «Привіт» з сайту послуги натисніть на посилання «Отримати пароль ...», яка знаходиться під написом «Ваш кабінет». Після чого в формі, що з'явилася введіть телефон в десятизначним форматі і перевірочний код. Надішліть дані, натиснувши кнопку «Отримати пароль»
8
Отримайте SMS-повідомлення, в якому будуть символи для входу в сервіс «Привіт». Зайдіть в особистий кабінет, використовуючи як логін свій номер і присланий пароль. Виберіть відповідні мелодію або кілька композицій і встановіть це музичний супровід замість гудків.