Як вставити відео в файл.

Інтернет давно став не тільки величезним сховищем інформації, а й засобом спілкування мільйонів людей, які, можливо, ніколи не зустрінуться в реальному житті. Значить, ви можете поділитися зі своїми далекими друзями музичними та відео файлами , які записали самі або знайшли на просторах Всесвітньої павутини.
Вам знадобиться
  • відеофайл, доступ в інтернет
Інструкція
1
Вставити відеофайл на веб-сторінку можна різними способами - наприклад, з використанням тегів embed і ancor (широко відомий тег прив'язки) .Якщо відео знаходиться у вашій особистій колекції, завантажте файл на сервер в ту ж папку, де лежить веб -сторінка. Якщо ви збираєтеся поділитися з відвідувачами декількома роликами, краще створити для них окремий піддиректорій, назвавши його, наприклад My video.
2
Embed не вимагає закриває тега. Атрибут autostart визначає, чи буде відео запускатися автоматично при завантаження сторінки. Значення false забороняє автозапуск, true дозволяє. Для управління запуском і зупинкою відео на вбудованому плеєрі є кнопки Star/Paus/Stop. Крім того, ви можете зупинити файл, клацнувши мишкою по картинці, і продовжити перегляд подвійним клацанням по зображенню.
3
Якщо ви хочете послатися на відеофайл, який знайшли в інтернеті, вкажіть його глобальний адресу.
4
Щоб вставити відео на веб-сторінку за допомогою тега прив'язки, запишіть в атрибут href його адресу: Зрозуміло, адреса може бути як локальним, так і глобальним.
5
Крім autostart, у тега embed є інші атрибути, про які необхідно знати для коректного розміщення відеофайлу на веб-сторінці: - hidden може приховувати кнопки управління файлом в залежності від значення false або true. Не приховуйте кнопку Stop від відвідувачів, якщо тільки не збираєтеся змусити їх дивитися відео прінудітельно.- loop відповідає за циклічне програвання файлу. Якщо loop="true", запускається замкнутий цикл, якщо "false", то файл проглядається один раз.- атрибут playcount схожий на loop - він задає кількість запусків файлу. Якщо playcount="5", значить, відео буде запущено п'ять раз.- volume визначає рівень гучності в межах від 0 до 100.Тег embed підтримує всі найбільш поширені формати медіафайлів: .swf, .mov, .avi і mpeg. Будь-який з них ви можете розмістити на своїй веб-сторінці з локальним або глобальним адресою.
Корисна порада
Дайте можливість відвідувачам вашої сторінки відключати медіафайли - нав'язливі звуки і зображення можуть сильно дратувати тих, хто не поділяє ваших художніх уподобань.