Як штукатурити Ротбанд.

Якщо вам потрібні гладкі стіни, і при цьому ви хочете отримати від роботи з оздоблення задоволення, виберіть гіпсово-штукатурну суміш ротбанд. Після штукатурки ротбантом не вимагається подальше шпатлювання стін. Ця суміш служить надійною основою для подальшої поклейки шпалер, укладання плитки та фарбування. Склад суміші гігієнічний і абсолютно нешкідливий для здоров'я. Завдяки вмісту гіпсу, який має властивість вбирати надлишок вологи і виділяти вологу при її недоліку, мікроклімат в приміщенні стане комфортніше.
Вам знадобиться
  • Суха гіпсово-штукатурна суміш ротбанд, правило, вузький і широкий шпателі, кисть-макловиця, штукатурні маяки, правило для штукатурення, трапециевидное правило, грунтовка, губчаста терка, будівельний рівень, міксер, напівтерток.
Інструкція
1
Підготуйте поверхню до нанесення штукатурної суміші ротбант. Видаліть з поверхні стін залишки штукатурки і фарби. За допомогою широкої кисті очистіть поверхню від частинок пилу. Якщо основа бетонне, видаліть опалубну мастило, а металеві частини очистіть від іржі.
2
Обробіть поверхню ґрунтовкою. За допомогою валика або кисті-макловиці нанесіть її на стіни.
3
Встановіть на стінах маяки, а на укосах - сітчасті куточки з оцинкованої сталі. Прикріпіть їх за допомогою монтажного клею або невеликої кількості розведеною штукатурної суміші ротбанд. Використовуючи рівень, вирівнюйте маяки і кути по вертикалі і по горизонталі.
4
Розведіть суміш розчину ротбант, в точності дотримуючись інструкції на упаковці. У ємність налийте 20 л води. Мішок суміші ротбанд масою 30 кг всипте в ємність з водою. Замісіть розчин за допомогою міксера, довівши до однорідного стану. 20 хвилин - час для роботи з готовим розчином.
5
Нанесіть ротбанд на поверхню. Вузьким шпателем нанесіть розчин на напівтерток, розподіліть на поверхні, наносячи її у напрямку знизу - вгору. Вирівнюйте поверхню по маяках за допомогою правила. Коли розчин почне схоплюватися, нерівності знімайте трапецієподібним правилом або широким шпателем. Дотримуйтесь товщину штукатурного намета, яка не повинна перевищувати 20 мм і бути менше 5 мм.
6
Після схоплювання розчину, коли поверхня стане твердою, затріть поверхню губчастої теркою, змоченою водою, і загладьте шпателем.
Зверніть увагу
Брудні ємкості та інструменти, використовувані при розведенні розчину, скорочують час роботи.
Корисна порада
При приготуванні суміші ротбанд дотримуйте зазначену послідовність, в іншому випадку, розчин не стане однорідним і буде непридатний для використання.