Як обрізати малину. Як сушити шипшину правильно.

Обрізка малини є одним з основних етапів догляду за чагарником. Вона необхідна для підвищення врожайності, посилення росту нових пагонів, боротьби з хворобами і шкідниками, і, що теж важливо, для підтримки красивого і доглянутого вигляду вашої ділянки.
Інструкція
1
Обрізують малину три рази на рік. Основну обрізку малини виробляють на початку вересня або, що краще, відразу після того, як вона отплодоносівшіе. Це необхідно для посилення росту залишаються пагонів і розвитку кореневої системи чагарника. Старі і хворі стебла обрізають біля самої основи, таким чином, щоб не залишалося пеньків. Якщо у кущі утворилося занадто багато нових пагонів, то обрізають також найслабші з них, залишаючи кілька сильних пагонів. В цей же час прищипують молоді однорічні пагони, видаляючи слабку верхівку, що сприяє їх швидкому визріванню. Такі пагони добре переносять зиму.
2
Ранньою весною проводять ревізію перезимувало чагарника. Обрізають вимерзлі, хворі, заражені, слабкі, поламані пагони. Проводять остаточне нормування, залишаючи в кущі найсильніші пагони (зазвичай близько 5-7 на кущ). Їх обрізають до першої добре розвиненою нирки, видаляючи слабкі і підмерзлі верхівки, що стимулює зростання плодових гілок і поліпшення врожайності. Підмерзлі до рівня снігу пагони не видаляють, а обрізають лише пошкоджену частину.
3
В кінці травня - початку червня проводять ще одну обрізку малини. До цього часу з'являється молода поросль, яку необхідно видалити, щоб залишити основного куща максимум поживних речовин, вологи та повітря. Проріджена і провітрювана малина менше уражується шкідниками, краще плодоносить.
Корисна порада
Малина добре росте в пухкому і вільної від бур'янів землі, тому кожен раз при обрізанні малини прополювати чагарник, рихлите грунт, при необхідності засинаючи оголилися коріння, своєчасно підв'язуйте підростаючі пагони до шпалерам.Еті нескладні правила допоможуть вам у догляді за вашим чагарником і дозволять насолоджуватися яскравим солодким малиновим смаком багато років.