Як облаштувати дачний будиночок.

Облаштування дачного будинку має на увазі створення умов, за яких на дачі буде зручно не тільки працювати, а й відпочивати. Чим більше часу проводиться за містом, тим серйозніше потрібно підходити до цього питання.
Інструкція
1
Почніть з входу в будинок. Щоб розвантажити передню, побудуйте ганок або веранду. Тут можна буде залишати брудне взуття і садовий інвентар. Підведення ганку під дах захистить його від дощу. Тут також можна помістити лавку для відпочинку.
2
Оцініть можливості наявного дачного будинку. Якщо він складається більш ніж з однієї кімнати, обладнайте в ньому кухню або хоча б кухонний куточок. Поставте стіл зі стільцями і шафа для посуду, обладнайте кухню необхідною побутовою технікою. Наявність плити і холодильника істотно полегшить дачний побут.
3
Влаштуйте в будинку санітарну кімнату. Якщо до будинку підведена вода і забезпечений грамотний слив, обладнайте душову. А нагрівач води може забезпечувати надходження гарячої води на кухню і в душ. Тут же можна помістити пральну машину і біотуалет. Ці деталі зроблять дачний будинок більш комфортним.
4
Виділіть загальну кімнату в будинку. Можливо, вона буде об'єднуватися з кухнею і представляти собою велику їдальню, в якій сім'я зможе проводити час разом.
5
Облаштуйте спальню - це забезпечить повноцінний відпочинок в дачних умовах. Якщо сім'я велика, подбайте про гідне спальному місці для кожного. Не варто звозити на дачу старі розбиті дивани з продавленими матрацами: меблі можуть бути досить простий, але з хорошим матрацом.
6
Продумайте систему опалення вашої дачі. Це може бути живе тепло грубки або каміна, може бути водяне опалення, або звичайні побутові обігрівачі. Дотримуйтесь правил протипожежної безпеки при організації енергосистеми будинку.
7
Обладнайте вікна та двері будинку протимоскітні сітки.
Зверніть увагу
Проведення води в будинок - річ серйозна, для цього необхідно спорудження зливної ями-септика у відносній близькості від будинку. Розмір ями повинен відповідати рівню споживання води.
Корисна порада
Не забудьте про створення затишку в домі: рукоділлю завжди знайдеться гідне місце на дачі.