Як збільшити маленьку кімнату.

Якщо кімната має маленькі розміри, це не означає, що немає сенсу фантазувати над її оформленням. За допомогою різних хитрощів маленьку захаращену кімнатку можна перетворити на стильне, затишне і просторе житло.
Вам знадобиться
  • -Будівельні материалы;
  • -аксессуары;
  • -зеркала;
  • -картины;
  • -шторы.
Інструкція
1
Щоб візуально збільшити простір маленької кімнати, необхідно використовувати в оформленні постільні тони. Варто відмовитися від насичених і яскравих кольорів. Найоптимальнішими є: світло-зелений, світло-рожевий, світло-блакитний, персиковий, світло-сірий і білий. Холодні кольори збільшують простір, а теплі - зменшують.
2
Для збільшення маленької кімнати важливим моментом є освітлення. Крім природного світла можна використовувати вбудований світло і приховану місцеву підсвічування. Для створення затишної обстановки слід поставити в кімнаті торшер. Падаючий світло від торшера зробить кімнату живий і комфортною.
3
Щоб кімната виглядала більше, необхідно звернути увагу на предмети інтер'єру. Меблі і штори повинні збігатися по тону зі стінами та стелею. Контрастна і темні меблі робитиме простір дуже маленьким, тому перевагу краще віддати світлим предметам.
4
Для створення більш просторої кімнати краще відмовитися від громіздких меблів. Замість великого дивана можна поставити маленький із затишними крісельцями. Необхідно по мінімуму використовувати шафи і ящікі.Можно поставити в кімнату меблі зі скла або дзеркала, що допоможе візуально збільшити простір. Розставляти предмети інтер'єру краще уздовж стін. Якщо поставити щось із меблів посередині, кімната буде розділена навпіл.
5
Значно збільшеною виглядатиме маленька кімната, якщо підлога покрити світлим і блискучим покриттям. Стеля теж варто оформити світлим матеріалом.
6
Використання дзеркал в кімнаті є важливим моментом при оформленні маленького приміщення. Якщо використовувати настінне дзеркало у вигляді дзеркальної плитки, кімната збільшиться в два рази.
7
Для створення затишку в маленькій кімнаті на стіну можна повісити картини. Але замість безлічі маленьких картин краще повісити одну велику, тоді кімната буде менш захаращена.
8
В обробці маленької кімнати варто використовувати монотонні малюнки. Складні і яскраві картинки зроблять приміщення більш важким.
9
Можна поставити в кімнаті предмет, що привертає увагу (квітка, красивий торшер, оригінальна статуетка). Цей предмет повинен розташовуватися в найдальшому від входу кутку, тоді буде створено відчуття перспективи.
Корисна порада
Перш ніж приступити до зорового збільшення кімнати, варто подумати, необхідно це збільшення чи ні. Адже маленьке, добре обставлене простір може виявитися не менш затишним, ніж велике.