Як створити інтер'єр кухні.

Основним завданням при оформленні інтер'єру в кухні є створення функціональної та комфортної обстановки. Як правило, кухня - це не завжди велика кімната. Її інтер'єр повинен бути таким, щоб було зручно готувати і приймати їжу.
Вам знадобиться
  • - кухонні меблі;
  • - холодильник;
  • - посудомийна або пральна машина;
  • - квіти;
  • - посуд;
  • - матеріали для оздоблення та аксесуари.
Інструкція
1
В робочу зону на кухні входять: плита, місця для зберігання продуктів, столи для приготування страв, кухонна побутова техніка. Необхідно правильно розставити на кухні елементи робочий зони.Лучше всього використовувати наступну послідовність: холодильник, мийка і плита, розділені між собою столами. Добре, якщо площа кухонної зони не перевищуватиме 7 квадратних метрів. Інакше господарці буде важко пересуватися від одного елемента до іншого.
2
Варто подбати про правильне розташування продуктів і посуду на кухні. Великий посуд і продукти краще зберігати в об'ємних нижніх ящиках. Добре полегшать приготування їжі зручно розташовані подвійні електричні розетки.
3
Посудомийну або пральну машину краще розташувати поруч з водопроводом, щоб полегшити настановні роботи.
4
Важливим моментом при оформленні дизайну кухні є освітлення. Добре, якщо на кухні буде подвійне освітлення - загальне і над робочою зоною. Можна використовувати невеликі оригінальні світильники.
5
Зручним предметом може бути кутовий обертовий шафа. Він займає мало місця і дозволяє з комфортом готувати їжу. З нього досить просто діставати необхідні предмети.
6
Столову зону необхідно розмістити так, щоб вона не заважала процесу приготування страв.
7
Комфортність і стиль можна отримати при використанні в дизайні цікавих кухонних аксесуарів і квітів. Для більшого затишку на кухні необхідно повісити красиві стильні шторки.
Корисна порада
Правильно розмістивши робочу зону, використавши аксесуари, навіть з маленької кухні можна створити шедевр.