Як позбутися від старих речей. ка до позбавитися від старого одягу.

Речі мають звичай накопичуватися, і нерідко цей процес триває десятиліттями. Своєчасне позбавлення від старих речей вивільняє місце в шафах і коморах, в результаті будинок очищається від застояної негативної енергії, яка накопичується в що з вживання речах.
Інструкція
1
Визначте порядок позбавлення від обридлих речей. Можна кожен день викидати речі, які фактично не потрібні, і на які впав погляд у дану хвилину. Можна влаштовувати «розвантажувальні» дні, а можна заздалегідь скласти список зайвих речей в будинку і спробувати опитати знайомих, чи не потрібно їм щось в цьому роді.
2
Почніть розвантаження будинки з місця, де складені речі на тривале зберігання. Річ не почне нужней від того, що лежить роками без використання. Якщо в будинку є речі, які просто приємно зберігати, але вони не знаходять місця в повсякденному побуті, складіть їх в одну шафу, а краще в одну коробку.
3
Позбавтеся від великогабаритних речей, особливо поламаних: так в будинку швидше утворюється вільне місце. Глобальна прибирання в гардеробі дозволить виявити набір речей, який дійсно необхідний, а також зрозуміти, чого насправді не дістає. Не забудьте розчистити комору і балкон: там мають звичай накопичуватися абсолютно даремні речі.
4
Визначте способи, якими будете розлучатися з зайвою одягом, якщо немає бажання використовувати старі речі якось по-новому. Хорошу одяг можна передати іншим людям: можна щось роздати друзям, якісь речі відвезти в соціальний притулок або церква. Викидати на смітник речі можна теж по-різному. Не варто звалювати все, що попадається під руку в один мішок. А якщо річ дійсно непогана, можна акуратно покласти її в стороні - так, щоб вона впадала в очі.
5
Розберіться зі старою технікою. Працюючі дублікати наявних в будинку приладів доцільно відвезти на дачу або запропонувати знайомим для таких же цілей. Від поламаною техніки, що стоїть роками, позбудьтеся.
Корисна порада
Перш ніж купувати будь-яку нову річ, гарненько подумайте, чи дійсно вона необхідна, і чи немає в будинку вже чогось схожого.