Як зробити вудку дальньої занедбаності.

Багато любителів риболовлі воліють використовувати вудки для далекого закидання . Щоб це заняття приносило лише задоволення і хороший улов, необхідно правильно підготувати вудку, а також запастися терпінням, оскільки така снасть зажадає сил і часу для серйозного освоєння.
Інструкція
1
Дана снасть включає декілька частин: вудилище, основна лісу, котушка, огрузка, поплавок, поводок з гачком і стопори. Використовуйте порівняно короткий вудилище, довжиною від 3,6 до 4,1 метра. Якщо ви виберіть вудилище меншої довжини, ви не зможете провести необхідний дальній кидок легкої снастю. Підходяще вудлище повинно володіти сильною гнучкістю у вершини, і, в теж час, бути дуже жорстким у нижній і середній частях.С таким вудилищем ви закинете легку оснастку, навіть у вітряну погоду. Для рівномірного розподілу навантаження по вудлищу необхідна наявність від 10 до 16 якісних кілець. Як правило, таке вудилище складаються з трьох колін, і має штекерну структуру.
2
При виборі котушки зверніть увагу на маркування «Match». Такі котушки мають полегшену і подовжену шпульку з опуклим барабаном. Велика кількість підшипників (до 11) забезпечує хороший м'який хід і надійність. Але врахуйте, що кожен закид вудки буде віднімати силу рук. Для непрофесійної лову 5 підшипників в котушці буде достатньо.
3
Для любительської риболовлі використовуйте волосінь товщиною від 0,14 до 0,18 мм. Намотайте на котушку приблизно 60-80 метрів ліски. Важливо, щоб намотана лісу не доходила до краю шпулі близько 1-2 мм. Якщо леси буде менше - ви не зможете далеко закинути, а якщо більше - будуть нескінченні бороди. Використовуйте тільки якісну лісі.
4
Для далекого закидання використовуйте ковзаючі поплавці з однією точкою кріплення. Їх перевага полягає в тому, що їх занедбаність буде точніше і далі, підсікання буде більш упевнена, клювання буде краще помітна на підйом. Даний поплавок за рахунок своєї довжини і форми підвищує стійкість при закиданні, а оперення поплавка ви зможете помітити навіть з відстані в 60 метрів. У нижній частині поплавця встановлений металевий кіль, вкручений в трубку з різьбленням. Сюди ви можете додати додаткову огрузку. При необхідності ви зможете поміняти поплавок на більш легкий чи важкий, не знімаючи з волосіні огрузку, завдяки розташуванню отвори в кілі під лісі. Іншими словами, просто відкрутіть поплавок від кіля та затягніть, другий.
5
Виконайте огрузку, використовуючи кілька свинцевих дробинок. Огрузіте лісочку нижче поплавця на 2-4 см. Для лову хижої риби додатково використовуйте поводок. Для цього візьміть більш товсту волосінь, металеву волосінь або мононитки, що володіють високою міцністю. Прив'яжіть поводок безпосередньо до основної волосіні під поплавком і вантажем. А вже до повідця прив'яжіть гачок. Стопор для ковзаючого поплавка являє собою нижню дробинку-стопор, стопорний вузол і ковзаючу намистинку.