Як зробити бензинову пальник. своїми руками бензинову пальник.

Бензинова пальник - незамінний помічник туристів, які роблять досить складні походи далеко від дому. Вона ідеально підходить для приготування їжі на природі, тим більше що її не можна використовувати ні в закритих приміщеннях, ні в наметі. Оскільки на стадії запуску і в роботі вона покриває кіптявою все, що знаходиться всередині тієї ж намети. Спробуйте зробити бензинову пальник самостійно.
Вам знадобиться
  • - каністра;
  • - компресор;
  • - бачок;
  • - пальник.
Інструкція
1
Для цього вам буде потрібно компресор, паливний бачок, ресивера і сама пальник відповідно. В якості компресора ви можете використовувати автомобільну камеру від вантажівки. Її доведеться попередньо накачувати, але тоді вам взагалі не буде потрібно ресивер. Або ви можете зробити елементарні хутра, які можна приводити в рух ногою. Також ви можете використовувати компресор від непотрібного холодильника. Однак його потрібно періодично змащувати вручну. Для цього в стопку з веретенним маслом опустіть загнітливого шланг компресора.
2
Для ресивера використовуйте пластмасову каністру, об'ємом 5-10 літрів, з щільною гвинтовий пробкою. Якщо ви будете використовувати компресор від холодильника, в саму каністру проникатиме мастило, яке потрібно буде періодично зливати для повторної мастила. Тому краще, якщо каністра буде напівпрозорою.
3
Для виготовлення паливного бачка використовуйте 1,5 - 2 літровий металевий бачок. В кришку бачка впаяти дві трубки: довгу і коротку. Перша має бути опущена майже до дна бачка. Також ви можете використовувати 2-х літрову банку з пластмасовою кришкою як бачка.
4
Пальникову виготовити самостійно не вийде, тому цей елемент вам доведеться придбати. Наповніть паливний бачок не більше половини очищеним бензином марки «Калоша». Поставте простенький повітряний фільтр на вхід компресора. Фільтр зробіть з воронки, на якій натягніть відрізок капрону.
5
Робота такого пальника здійснюється за рахунок підкачки повітря компресором і попаданні його під тиском в ресивер, де пульсації повітряного тиску згладжуються. Потім повітря спрямовується в паливний бачок, де відбувається його змішування з парами бензину. Після чого отримана газова суміш надходить на пальник. На пальнику є регулювальний гвинт, за допомогою якого можна регулювати інтенсивність полум'я.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=STgFD7lNzBg
Пальник - річ в господарстві дуже корисна. І щоб цією річчю володіти, не обов'язково нестися в магазин і купувати спиртову пальник, та ще й найдорожчу. Зробіть собі пальник самі, і вона буде не менш ефективною, ніж її магазинні зібратися. Ще й грошей заощадите.
Вам знадобиться
  • - 3 алюмінієвих банки ємністю 0,5 л
  • - спирт
Інструкція
1
Нам знадобляться три алюмінієвих банки ємністю 0,5 літра. Дві з них спустошуємо (можна всередину), а другу поки залишаємо недоторканою - вона нам ще знадобиться. Відрізаємо у двох порожніх банок денця. Причому у першої відрізається 20 мм по висоті, а у другої - 30 мм. Намагаємося, щоб зрізи вийшли рівними.
2
Розширюємо одну банку, щоб вона потім увійшла у нас в другу банку зі зрізом. Беремо повну банку, яку ми відклали, вставляємо в її вузьку донну частину порожню і надавлюємо.
3
В центрі 30-міліметрової частини нашої пальники свердлимо отвір з діаметром від 3 мм, куди потім буде заливатися паливо, і звідки ж виходитиме надлишковий тиск. Можна зробити отвір простим шилом.
4
Тепер дві банки, що представляють верх і низ нашої майбутньої пальники, ми можемо поєднати, одягнувши верхню половинку в розширену нижню. Нам залишилося ще наробити отворів по окружності банки, через які будуть виходити займисті гази, і пальник готова.
5
Готувати таку саморобну спиртову пальник до запуску можна таким чином: вливаємо в отвір близько 30 мл спирту, накриваємо його монеткою. Завдяки монетці, нашу пальник не розірве - високий тиск всередині пальника просто виштовхне монетку.
6
Нагреваем пальник. Можна поставити її для цього на піддон, на який капаем трохи спирту. Потім піддон поджигаем і пальник гріється. Коли спирт з пальника почне випаровуватися, з'явиться рівне полум'я - можна працювати.