Як зняти щиток приладів на ВАЗ-2107. Як дістатися до воздуховода ваз 2107.

На автомобілі ВАЗ 2107 для того щоб зробити заміну або просто зняти спідометр, тахометр або будь-який інший прилад, що знаходиться на приладовій панелі, необхідно попередньо від'єднати щиток.
Інструкція
1
Перед початком робіт відключіть акумуляторну батарею. Акуратно розтисніть фіксатори рукояток за допомогою шліцьовій викрутки. Зніміть їх з важелів. Вийміть сопла центрального воздуховода, їх два, піддіньте їх викруткою і витягніть назовні.
2
Від'єднайте вимикач обігрівача і витягніть його. Після цього від'єднайте роз'єми проводів від вимикача. Не забудьте позначити порядок приєднання проводів, щоб надалі не виникло проблем при подальшій збірці. Зніміть заглушку і відверніть викруткою саморіз, який зміцнює щиток приладів.
3
Зніміть рукоятку лічильника добового пробігу, для цього відкрутіть відповідну гайку. Акуратно натисніть на рукоятку і втисніть її всередину. Візьміться за праву сторону щитка і потягніть на себе. Іншою рукою відверніть кріплення троса спідометра, це можна зробити, просунувши руку в щілину.
4
Від'єднайте від штуцера економетра шланг, попередньо змістивши щиток вправо. Одночасно з цим вимкніть з'єднувальні колодки, які підходять до приладів, їх позначати не потрібно, вони промарковані різними кольорами. Після цього можете остаточно знімати щиток приладів.
5
Заодно перевірте чи замініть комбінацію приладів, адже без зняття щитка до неї не добратися. Для цього виверніть болти кріплення і від'єднайте комбінацію. При установці зверніть особливу увагу на гнучкий вал приводу спідометра. Він не повинен мати перегинів і перетинів з іншими проводами, а також з тросом управління обігрівачем. Стежте за всіма вигинами, які не повинні перевищувати 100 мм.
6
При установці щитка приладів робіть все в зворотній послідовності. Пам'ятайте, що спочатку підключіть всі електричні контакти і включіть запалення, перевірте працездатність всіх прилад і пристроїв. Тільки після цього остаточно закріпіть щиток.