Як підключити антену до телевізора. Як зробити самому антену для дікодара.

Цифровий спосіб передачі зображення володіє безліччю переваг перед аналоговими пристроями, але має і свої особливості. Справа в тому, що кодоване зображення звичайний аналоговий телевізор прийняти не зможе. Тому антену до звичайного телевізору для такого способу мовлення доведеться підключати через приставку - декодер.
Вам знадобиться
  • Телевізор, антена, декодер
Інструкція
1
Підключіть антену до декодеру. Як правило, використовувану для прийому дециметрового сигналу антену слід включити в гніздо на задній панелі декодера. Залежно від моделі пристрою гніздо буде мати позначення «Антена» або "Ant".
2
Якщо ту ж саму антену ви плануєте використовувати і для прийому передач звичайного (аналогового) телебачення, з'єднайте за допомогою спеціального кабелю або антенного подовжувача роз'єм на задній панелі «Ант. вих. »(" Ant. out ") з антенним входом телевізійного приймача. При відсутності в декодере такої можливості підключення використовуйте дільник сигналу (антенний спліттер).
3
Наступний крок - підключення декодера до телевізора. Підключення може здійснюватися по низькій частоті за допомогою спеціального інтерфейсу або по високій частоті.
4
При будь-якому інтерфейсі спочатку переведіть телевізійний приймач у відповідний режим відео, щоб сигнал йшов не з антенного входу, а з відповідного входу відео. Для перемикання використовуйте кнопку на пульті дистанційного управління телевізора або на передній панелі пристрою. Як правило, вона позначається «Відео», "AV", "AV/TV" і т.п.
5
Якщо ваш телевізор має кілька входів відеосигналу, кілька разів натисніть на відповідну кнопку або виберіть необхідний режим з меню, керуючись інструкцією до телевізора.
6
Підключення декодера до телевізора на низькій частоті здійсните за допомогою кабелю з трибарвними роз'ємами («тюльпанами»). Увімкніть один кінець кабелю в декодер, при цьому колір штекера повинен збігтися з кольором гнізда. Другий кінець кабелю включите в телевізор.
7
Підключіть декодер до мережі живлення. При відсутності індикації перевірте, в якому становищі знаходиться перемикач на корпусі декодера (на задній стінці біля шнура живлення). При справному декодере на його передній панелі з'явиться відповідна індикація.
8
Тепер антена підключена через декодер. Налаштуйте підключення, переключивши телевізор у відповідний режим відео. Налаштування може здійснюватися з пульта управління через контекстне меню або кнопками на панелі управління телевізійного приймача.
При знаходженні в будинку двох або більше телевізорів для перегляду телевізійних каналів може знадобитися спеціальний пристрій для розділення сигналу антени по перебувають в квартирі пристроям.
Вам знадобиться
  • - спліттер;
  • - кабелі;
  • - изолента.
Інструкція
1
Придбайте в господарському магазині або в точках продажів радіотехніки вашого міста спеціальний кабель, який використовується для розгалуження сигналу антени - коаксіальний кабель, і розгалужувач. Купуйте їх згідно кількості підключаються до вашої антені телевізорів. Попередньо зробіть заміри по вашій квартирі, щоб визначити необхідну довжину купованого дроти; найкраще брати його із запасом близько 3-5 метрів.
2
Підключіть антену до придбаного вами кабелю. Для її установки виберіть таке місце, де якість сигналу помітно краще, звичайно це залежить від висоти її положення. Для з'єднання пристроїв використовуйте схему підключення, що йде в комплекті зі сплиттером - в цьому немає нічого складного.
3
Прокладіть кабель до першого телевізора таким чином, щоб він вам не заважав. Також його положення повинно забезпечувати йому максимальну збереження; подбайте про те, щоб відкривається двері не зачіпала його. Закріпіть положення антени по плінтусу спеціальними дужками, які ви також можете придбати в господарському магазині. Альтернативний варіант - сховайте дроти під плінтус. Повторіть дану послідовність для інших телевізорів вашої квартири або будинку.
4
В вихідні порти спліттеров встановіть кабелі з'єднання з телевізорами у вашій квартирі. Інші сторони антенного кабелю підключіть до вхідних роз'ємів телевізорів, попередньо знеструмивши пристрою і почекавши секунд 10-15. Переконайтеся в тому, що по всій довжині антенного кабелю відсутні оголені ділянки проводів. Якщо такі є, заклейте їх за допомогою спеціальної ізоляційної стрічки.
5
Якщо надалі ви помітите погіршення якості сигналу на ваших телевізорах, за умови, що їх більше 2-3, придбайте спеціальні підсилювачі антенного сигналу, оскільки цілком можливо, що потужності антени буде не вистачати.
Корисна порада
Користуйтеся підсилювачами для отримання найкращих результатів рівня сигналу.