Як пофарбувати стелю після побілки. Як обдерти известку відео.

Пофарбувати стеля після побілки вельми проблематично, оскільки більшість фарб не лягає поверх известки. Перш ніж наносити свіжий шар фарби, необхідно очистити стелю. Робота трудомістка, але без цього не обійтися.
Вам знадобиться
  • - пензлик;
  • - валик;
  • - шпатель;
  • - вода;
  • - фарба;
  • - шліфувальна машинка;
  • - молоток.
Інструкція
1
Змочіть поверхню стелі пухнастим валиком. Намагайтеся просочити шари вапна якнайсильніше, так вам буде легше знімати старе покриття. Известка НЕ вологостійка, тому вбирає воду нормально. Можете використовувати не валик, а пульверизатор, але змочувати потрібно сильно, інакше известку НЕ віддерти зі стелі.
2
Акуратно за допомогою шпателя зніміть шар вапна. Якщо місцями не відскоблювати, то змочіть водою ще на раз і дайте трохи отмокнуть. Після чого очистіть стелю шпателем. Нехай штукатурка трохи підсохне, і обробіть поверхню наждачним шкіркою.
3
Якщо известка не піддається, спробуйте зняти її шліфувальної машинкою. Але в цьому випадку необхідно виносити всі меблі з кімнати і надягати респіратор, так як пил від вапна важко відмивається з предметів і може потрапляти в легені, викликаючи різні захворювання. Після використання шліфувальної машинки на стелі залишаються сильні нерівності. Намагайтеся знімати тільки поверхневий шар і не зачіпайте шпаклівку.
4
Коли немає під рукою приладу, можна скористатися молотком. Простукаєте поверхню стелі молоточком. Після цього спробуйте зняти известку шпателем. Але будьте уважні, даний вид роботи не можна проводити в вечірні або ранкові години, так як ви можете заважати іншим мешканцям будинку.
5
Загрунтуйте стелю, після чого вирівняйте будівельної сумішшю. Коли шар шпаклівки висохне, знову обробіть стелю грунтом. Можете приступати до фарбування поверхні водоемульсійною або емалевої фарбою. Для фарбування використовуйте валик і кисті.
Корисна порада
Не намагайтеся пофарбувати стелю поверх известки. Навіть якщо у вас це вийде, то фарба протримається не довго, і почне поступово отшелушиваться. Краще зробити трудомістку роботу, ніж знову фарбувати стелю. В крайньому випадку, найміть бригаду будівельників, і вони допоможуть вам з ремонтом стелі.