Як замінити міжкімнатні двері. Як самим змінити двері.

Ви змінили інтер'єр у вашій квартирі, а стара двері не гармонує з новою обстановкою? Або у вас ніколи не було дверей, але підріс дитина, і особистий простір знадобилося і йому і вам? І в тому і в іншому випадках пора ставити в квартирі нову міжкімнатні двері.
Інструкція
1
Дерев'яні двері бувають щитові і фільончасті. Щитова двері менш чутлива до перепаду температур і вологості, а значить рідше «заїдає» і стукає, ніж филенчатая. Вона забезпечить і додаткову пожежобезпечність. Зате фільончасті двері виглядають красивіше. Втім, вибирати вам.
2
Перед придбанням двері виміряйте висоту, ширину і товщину старої дверної коробки. Нові двері краще купувати разом з дверною коробкою - так буде простіше її замінити. Дізнайтеся, в який бік вона буде відкриватися, і де у неї навішені петлі.
3
Встановлюйте двері вдвох. Так буде простіше зняти старе дверне полотно і навісити нове. За допомогою стамески і молотка зніміть лиштва зі старою коробки, якщо вона є. Видаліть старі цвяхи кліщами.
4
Видаліть старе кріплення і вийміть з отвору дверну коробку. Якщо в стіні залишилися заставні дерев'яні бруски, використовуйте їх для кріплення нової коробки. Вони не годяться для цього, просвердлите в стіні отвори під дюбелі або шканти.
5
Відпиляєте знизу брусок коробки таким чином, щоб вертикальні стійки були на 5-8 мм довше полотна дверей. І ви зможете в майбутньому покласти під двері килимову доріжку.
6
Зніміть двері з петель, піднявши її обценьками, і потім встановіть в отвір нову порожню коробку. Зафіксуйте дверну коробку щодо чорновий коробки. Починати слід з вертикального бруска, на якому встановлені петлі. За допомогою схилу перевірте його вертикальність в тій площині, де він буде стикатися з зачиненими дверима.
7
Перевірте і вертикальність і зовнішньої площини коробки. Просвердлите отвори під шурупи свердлом: по три - у вертикальних брусках і одне - в середині верхнього бруска. Зафіксуйте положення брусків за допомогою клинів і шурупів.
8
Перед навішуванням двері видаліть з дверної коробки технологічний брусок. Навісьте двері. Цю операцію виконуйте акуратно, не деформуйте дверні петлі. Закриті двері всією площиною повинна щільно прилягати до коробки. Зазор не повинен перевищувати 2 мм. При необхідності його можна відрегулювати за допомогою клинів, попередньо послабивши, а потім знову затягнувши шурупи.
9
Заповніть монтажною піною зазори між дверною і чорнової коробками. Після висихання піни, зріжте зайве і приступайте до установки наличників.